od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
 
 • Zobrazení zpráv v celém archivu diskuze.
 • Zobrazuji 1 zaznamu.
 • 22.12.2005 09:26Petra
  Všichni kdo žádají o ALBA a CHAT:
  Ideální je napsat mi e-mail na adresu uvedenou v zeleném záhlaví stránky diskuze, tedy morcata@kralici.cz , že byste rádi to a to a nezapomenout uvést PŘEZDÍVKU, pod kterou jste zaregistrováni.
  (Nezaregistrovaným uživatelům chat ani alba povolit nelze.)

  Pozor! Před požádáním o chat si vyplňte alespoň základní informace o sobě, aby vaše přezdívka nebyla pro ostatní uživatele chatu anonymní. (Viz odkaz "Nastavení" pod okýnkem pro psaní diskuzního příspěvku.)
  Uživatelům, kteří o sobě nic nevyplní, nebude chat povolen.

  Pište POUZE NA E-MAIL, v diskuzi ani na ICQ vaše žádosti nemohu vyřizovat!


  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Pravidla pro tvorbu alb na těchto stránkách (zobrazují se také při každém založení nového alba):

  Prosím, věnujte zvýšenou pozornost tomu, jaké fotky nahráváte do alb. Pokud chcete na tomto serveru zveřejnit album s fotkami jiných zvířat než o kterých je tato diskuze, zaregistrujte se za tím účelem na příslušné sekci tohoto serveru (např. kralici, konici, psouni, ryby atd, více viz odkaz Info). Jiná alba zakládejte v omezeném počtu a pouze jako "neveřejná", tj. nezobrazí se v seznamu "Alba uživatelů" u příslušné diskuze.

  Alba, která nevyhovují těmto požadavkům, budou administrátory označena jako neveřejná, dále smazána a pokud to nepomůže, bude majiteli odebrána možnost vytvářet alba.


  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  DODATKY K PRAVIDLŮM DISKUZE A INZERCE:

  K mazání příspěvků:
  Na tuto diskuzi přispívá poměrně mnoho uživatelů, z nichž ne všichni chápou rozdíl mezi diskuzí a chatem. Také se tu stále objevují nové a nové tváře, které nemají zkušenosti s používáním diskuze a nemají trpělivost nejprve pár dní číst, aby pochytili styl fungování diskuze, ale rovnou píší a píší a píší... Diskuze má potom tendenci se stávat nepřehlednou a nefunkční z hlediska předávání potřebných informací mezi chovateli. Proto je některé příspěvky nutno mazat. Smazání nějakého příspěvku není útok na pisatele, ale jen snaha udržet úroveň diskuze. Někdy také může dojít k omylu, proto se není potřeba hned rozčilovat, ale pokud se vám zdál být váš příspěvek v pořádku, můžete napsat e-mail s dotazem, proč byl smazán. Lepší je ale zamyslet se nad tím, proč byl příspěvek smazán, a zkusit ho přeformulovat, například uvést nač odpovídám (už ve škole nás učili "odpovídat celou větou" ;-)).

  A co že se to vlastně maže?
  1. Vulgarity, spam a vyloženě urážlivé příspěvky.
  2. Výkřiky typu "Ahoj lidi!" nebo "Je tu někdo?"
  3. Příspěvky nesouvisející s morčaty.
  4. Opakující se dotazy.
  5. Inzerce (jsou výjimky, například netypická inzerce případně nabízení nalezeného morčete, o kterém bylo předtím psáno na diskuzi, a podobně).
  6. Chatování pár uživatelů, dokonce i související s morčaty (převoz a podobně). Taková domluva už patří do mailu a nezúčastněné nezajímá.
  7. Diskuze přešlá do vleklých sporů.
  8. Samotné odkazy bez označení, co na nich uživatel najde.
  9. Osiřelé pochvaly alb - např. "Krásné fotky", "Hezká miminka" a podobně. Výjimkou jsou pochvaly fotek, které zároveň komentují nějakou fotografii nebo na pochvalu navazuje dotaz. Toto je zvláštnost morčecí dikuze a je to proto, že se zde objevovaly stránky plné výkřiků "hezká morčátka" :-)
  10. Neopodstatněné používání klávesy CAPS LOCK. Upozorňuji, že použití této klávesy do jakékoliv diskuze je považováno za neopodstatněné téměř vždy. Vypadá to, jako kdybyste na ostatní KŘIČELI.
  11. Příspěvky tak plné gramatických chyb a/nebo překlepů, že se téměř nedají číst.

  Další pravidla:
  1. Odkazy musí obsahovat přímo stránku, na kterou odkazujete, a ne hlavní stranu vašeho webu, odkud se uživatel musí k inzerované informaci proklikávat.
  2. Příspěvky týkající se aktualizace webových stránek zdejších uživatelů budou ponechány každému uživateli maximálně jednou měsíčně, nadbytečné budou mazány. Diskuze není rozcestník. (Upřímně si myslím, že odkazy na aktualizaci nepatří na diskuzi vůbec, ale když už je tam chcete, tak s mírou.)

  A něco k inzerci:
  Odkaz na vlastní stránky se slovy "morčátka na prodej" není inzerát a bude smazán. Stejně tak "univerzální inzerce" odkazující na pravidelnou nabídku na chovetelských stránkách. Od toho máme seznam odkazů.
  Jeden inzerát smí být v inzerci opakován nejdříve za týden (7 dní), častěji se opakující inzerát bude administrátory smazán.