Mikuláš, MaxBobeš, Mlíko a Pína

Tohle jsem já, Mikuláš, narodil jsem se 14.10.2002 a jsem malej coroneťák, satén, šafrán bílý s PP. Byl jsem ke své nové morčecí rodině přikoupenej jako nadějný otec budoucích výstavních exemplářů ;). Pro mou ségru si panička jela z Brna až do Zbraslavi, ale mě si nechala dovízt vlakem a pak se moc bála, protože jsem se tam zasek' a nechtěli mě vydat, chtěli si mě nechat na nádraží ve spěšninách, ale byl jsem paničkou zachráněn.


A to sem já, MaxBobeš, narodil jsem se 16.8.2002 v Havlíčkově Brodu, jsem coronet jako Mikuláš, ale krém SG/TG s PP. Za mnou vykukuje Mlíko, je to morčecí holka, která se mně moc líbila a proto jsem se rozhod', že spolu budemem mít děti, vypadala na to, že by je chtěla, je jí už pět měsíců, takže je to akorát, jenže teď je těhotná a už se mnou nebydlí, musím bydlet s Mikulášem a s tím není sranda, pořád lítá po kleci a skáče mně na hlavu, takže ho někdy ďobnu!


A tady jsem vidět i já. Jmenuju se Pína a jsem sestra Mikuláše, takže jsem se taky narodila 14.10.2002. V kleci bydlím s Mlíkem, kterážto tady není vidět, protože je šílená a určitě někde kladla bobky nebo okusovala peřiny! Je to s ní těžký, hlavně teď, když má co nevidět porodit a já pak budu utlačovaná úplně.


Pokud byste nám chtěl někdo něco vzkázat, tak pište naší paničce, ona nám to všechno vyřídí.
Jako sekretářka je skoro tak dobrá jako krmička!
Mňam!