Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| K - Alba Zaregistrovaná skoro 11 let. |
    Beranek - 18.2.2016 11:44Jsou nádherné :-) Ale Hudy ta mě dostala! :D | |  Babu - samička, přišla o část ocásku.... |  Babu - u nás od 7.8.2014 |  Haky - samička |  Haky - u nás od 16.4.2015 |  Hudy - samička |  Hudy - u nás od 15.4.2015 |  Meggi - samička |  Meggi - u nás od 7.8. 2014 |  Píďa - samička, ještě jako miminko přišla skoro o celý ocásek, stejně jako její sestra Babu..... |  Píďa - u nás od 7.8.2014 |  Sirius - sameček, Siriusek je tzv. z nouze cnost. Byl "zakoupen" spolu s malým "nedochůdčetem", které jsme se chtěly pokusit zachránit (naštěstí je prodavačky ve zveráči dali bokem), "mrňous" ale po třech týdnech zemřel a zůstal mi tento krasavec... |  Sirius u nás od 31.5.2014 |
|