kajushe, uživatelka má další 4 alba« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
skrýt komentáře

Tady .

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.

kajushe - 25.12.2011 19:52
Evča taky si myslím a děkuju za názor :))))))

Evča - 25.12.2011 17:48
Jsou to sportovkyně :o). Když mají pohyb, jsou jen drobnější. A štíhlé zvířátko je zdravější než tlusté zvířátko, to je stejné jak u lidí :o). Až budou starší, tak určitě ještě trochu přiberou, teď to jsou ještě osmáčí děti.

kajushe - 25.12.2011 11:57
Al děkuji takže to vypadá ze jsou v pořádku :)))

Al - 24.12.2011 19:31
krásní jsou :-) tak akorát jako správná myš :-)

kajushe - 22.12.2011 22:26
Garffielb -- =))

garffielb - 22.12.2011 21:57
já myslím, že jsou to normální pěkní osmíci :-)
  









 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty