| kajushe, uživatelka má další 4 alba | « předchozí | následující » | přihlášení - www.kralici.cz - eshop |
| skrýt komentáře | Tady . |
Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se. kajushe - 25.12.2011 19:52 Evča taky si myslím a děkuju za názor :)))))) Jsou to sportovkyně :o). Když mají pohyb, jsou jen drobnější. A štíhlé zvířátko je zdravější než tlusté zvířátko, to je stejné jak u lidí :o). Až budou starší, tak určitě ještě trochu přiberou, teď to jsou ještě osmáčí děti. kajushe - 25.12.2011 11:57 Al děkuji takže to vypadá ze jsou v pořádku :))) krásní jsou :-) tak akorát jako správná myš :-) kajushe - 22.12.2011 22:26 Garffielb -- =)) garffielb - 22.12.2011 21:57 já myslím, že jsou to normální pěkní osmíci :-) |
|
![]() |
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce. Digitální fotoaparáty |