Než pořídíme králíčkaRady pro první týdnyVýchova a ochočeníSoužitíEshop

JídelníčekBydleníRozmnožování a péčeAnatomiePlemenaVeteriny

Nemoci

Diskuze

Inzerce

Galerie

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Otázky

Pravidla inzerce

Tato inzerce je určena pro nabídky a poptávky úzce související s králíky, a to především těm, kteří králíky chovají pro radost. Je ovšem třeba kvůli zachování přehlednosti a pohody na inzerci dodržovat následující pravidla. Vložením inzerátu s těmito pravidly automaticky souhlasíte, takže pokud je budete opakovaně porušovat, nejenže budou tyto inzeráty mazány, ale může vám být na inzerci i trvale odepřen přístup. Proto prosíme, přečtěte si následující slova důkladně a pozorně!

Je přísně zakázáno:

 • Vkládat inzeráty jakýmkoliv způsobem související s užitkovým chovem králíků, s jejich zabíjením a s produkcí živočišných produktů. Takovým inzerátům jsou vyhrazeny inzerce jiné, nesouvisející s webem pro milovníky králíků jako je tento.
 • Vkládat komerčně zaměřené inzeráty, reklamy či inzeráty vůbec nesouvisející s králíky.
 • Vkládat nabídku předmětů nevhodných pro králíčky. Příkladem jsou např. malé klece (pod 80 cm), pokud nejsou nabízeny např. jako přepravka.
 • Opakovaně vkládat totožné inzeráty nebo inzeráty s tématicky stejným obsahem v kratším intervalu než sedm dní. Nabízíte-li tedy například k prodeji mláďata králíků, po dobu sedmi dní prosíme další obdobnou nabídku nevkládejte, aby i ostatní nabízející měli stejnou šanci najít domovy pro své odchovance.
  Toto se striktně týká i inzerování každého vrhu či mláděte zvlášť. Využijte pro toto prosím jeden inzerát s odkazem na podrobnosti na webových stránkách nebo fotoalbum. Tématem se rozumí např. prodej králíků, prodej vybavení apod.
 • Vkládat inzeráty s nabídkami králíků k odběru dříve než v osmém týdnu - do takového věku by králíčata měla ještě zůstat u matky a zodpovědný chovatel by je neměl rozhodně nabízet k prodeji. Mladší králíčci pouze k rezervaci!
 • Vkládat inzeráty bez jakýchkoliv kontaktních údajů. Pouhý odkaz na webovou stránku chovatele nestačí – takový inzerát pak není považován za inzerát, ale za reklamu jiné webové stránky a bude smazán. Uveďte tedy prosím alespoň váš email nebo telefonní číslo a předmět inzerce.
 • Vkládat neesteticky upravené inzeráty, například psané CapsLockem. Dále vkládat inzeráty sprosté či přímo vulgárního charakteru.
 • Vkládat reakce na jiné inzeráty nebo příspěvky vůbec nesouvisející s inzercí.
 • Nabízet králíčky za účelem rozmnožování nebo jim zde ze stejného důvodu hledat partnera, jelikož cílem této inzerce není podporovat jejich nezodpovědné množení a s ním i spojené přenášení případných genetických a jiných vad na nové potomstvo, obzvláště pak jde-li o králíky, u nichž není znám jejich původ ani zdravotní stav.
 • Vkládat inzeráty s mylnými, scestnými či dokonce přímo lživými nebo jakkoliv jiným způsobem zavádějícími informacemi. (např. králíci očkovaní proti kokcidióze, králíci vhodní pro děti atd.)
 • Jestliže se budete řídit výše zmíněnými pravidly, pak se bude váš řádkový inzerát na inzerci zobrazovat po dobu sedmi dní. Přesto si však administrátoři vyhrazují právo odstranit jakýkoliv inzerát dle jejich uvážení a bez udání důvodu.

Pro nabídku komerční či dlouhodobé inzerce v pravém sloupci nás konktaktujte na emailu info@kralici.cz.

Aktualizace: 20. 3. 2014