od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Leden v roce 2016
 • Zobrazuji 23 zaznamu.
 • 1.1.2016 02:55Kavalírka
  Vše nej do nového roku:D
  5.1.2016 18:06Eliška P
  Naše smečka https://www.kralici.cz/pejsci/alba.asp?a=510
  6.1.2016 13:21Laurík
  PavlaS:Děkuji :,)))
  9.1.2016 18:11jo
  Kavalírka - doporučuju zajít k vetovi a taky si zjistit něco o množírnách. Pejska už máte doma, tak ho mějte rádi a buďte rádi, že bude zdravý (protože kavalíři dost trpí na srdce a vy máte po netestovaných rodičích, takže abyste se pak nedivili, že dáte za psa u veta několik tisíc za léčbu..). Příště si buď kupte štěně od slušného chovatele s PP po vyšetřených rodičích, nebo adoptujte pejska z útulku. ;)
  9.1.2016 20:20PavlaS
  Ahoj, chci se zeptat, kdo z vás tu má wss? Nejlépe s loveckým využitím. Měla bych pár otázek před pořízením. Děkuju
  10.1.2016 12:25Adys
  Ahojte lidi, mám otázku od včerejšího večera má naše 4měsíční štěně průjem .Jinak baští, a hraje si.Myslíte že máme jít k vetovi nebo počkat jestli se to nezlepší?
  10.1.2016 14:29PavlaS
  Adys: Tak hlavně nekrmit... Čím ho krmíte? Průjem může mít několik příčin, ale je to taky jeden z prvních ukazetelů, že něco není v pořádku u závažnějších věcí.
  11.1.2016 21:25Anonym
  dobri den
  16.1.2016 13:54Tinne
  Ahoj,ve čtvrtek mi odešla za Duhový most moje 17letá Dájenka
  19.1.2016 11:09Milena
  Ahoj mám 2 měsíce pejska z útulku jsou mu prý 4 roky umí základní povely ale utíká bez vodítka a stopovačky učím ho na stopovačce to ke mě přiběhne pochvalím ho a odměním ale když ho pustím uteče a můžu volat jak chci utiká dál sice se vrátí vždy jednou za třičtvrtě hodiny jednou za 8 hodin a jednou až ráno za 10 hodin chodím s ním na delší procházky běháme po loukách na stopovačce .Bojím sw ho už pustit sice jsme na vsi okolo lesy,louky ale taky silnice dole!Nevíte jak ho naučit aby neutíkal je mi ho líto nechci ho trápit celý život na vodítku chci aby běhal volně ale se mnou.
  19.1.2016 16:27PavlaS
  Milena: Já bych prostě ještě vydržela... jak dlouhou máš tu stopovačku? Myslím, že je velký úspěch, že se sám vrátí zpátky. Předpokládám, že po návratu následuje nějaká odměna, jakoukoli formou. Možná bych zkusila i nějakou jinou práci s pejskem, něco co by ho bavilo a zaměstnalo mu to i hlavu -> prohlubovat vztah mezi vámi. Já vím, že tenhle problém se hrozně špatně řeší, hlavně u psa u kterého nikdo neví co bylo předtím. Obecně bych řekla, že 2 měsíce jsou pořád pro pejska málo k těm 4 letem. Ale to hádám, nikdy jsem ho neviděla....
  20.1.2016 09:49Milena
  PavlaS: Asi to tak bude je to brzo budem spolu dál trénovat to neutíkání �� no i když se chová jako štěňátko moc si venku hrát nechce klacíčky,hračky atp.nosit nechce vbec ho to nezajímá no tak vymýšlím cokoli co ho baví skoky přes překážky a běhání.Myslím že za pár měsíců by mohl být přioraven neutíkat sice už je na mě zvyklý vrací se má radost žw mě vidí ale chce to víc trénovat aby neutíkal ono je to hezké úspěch že se vrátí ale ty silnice (vletí pod auto)lesy(myslivci) ono je to o strach je to risk.
  20.1.2016 12:13PavlaS
  Milena: No se silnicema nic neuděláš. Jednou mi takhle pes vzal dráhu já dodneška nevím za číma já tam jenom stál aa volala a dívala se jak běží k silnice, která byla kilometr daleko. Naštěstí se vrátil. A myslivci... na tohle je holt zákon. Já se jim nedivim, když pes uštve březí srnku, nebo matku s mládětem nebo je jen poraní a zvíře pak umírá v bolestech, není to hezké. Ale většina myslivců jsou i milovníci psů. Možná by nebylo do věci zjistit si, kdo má honitby kolem vás. Dát psovi výrazný obojek, vysvětlit jim, že je z útulku a že se snažíš, aby nikam neutíkal. A že ho samozřejěm nepouštíš schválně do lesa, ale že se to občas stane. Byla bys více v klidu :) K těm hrám... no já mám doma taky nehracího psa :D ale zase ho baví trénovat povely, resp. baví ho dostávat odměny. Takže i tohle by se mohlo zkusit. Překážky jsou super, to psy baví :)
  20.1.2016 20:25Milena
  Pavlas :No přesně
  - - - - -
  PavlaS:Jinak on neloví kočky morčata králíky koně kozy bere jako parťáky :) Srnky jak jsem zjistila ho nechávaj chladným ale to myslivci nevědí že můj pes neloví :) no zjistit se to dá vím kdo tady ale s těmi se právě mluvit nedá :( zastřelily kozy s farmy které se náhodou zaběhli zcela neškodné hodné kozy :'( oboječky má 2 oba výrazně svitící se jménem a tel. Číslem :)
  20.1.2016 20:58PavlaS
  Milena: nj... když oni jsou myslivci .. a pseudomyslivci. Druzí tak max. kazí jméno těm prvním a střílí po všem co se hne...Odkud jsi?
  No a z jakého důvodu teda utíká? Přece ho jen tak nenapadne, že ted uteče :D
  21.1.2016 10:54Milena
  Utiká za psama ze vsi no protože v útulku byl chudák zvyklí žít s pejsky a u mě bydlí s morčátky,kocourky a kočičkou tak hodně vyhledává psí společnost .jsem z okr.Děčín
  21.1.2016 19:36Anonym
  Milena: No, tak mu zkus domluvit psí kamarády. Na procházky a tak:) A myslím, že tenhle důvod pomine. Je to takové, že je to pro něj pořád hrozně zajímavý, ale on pak zjistí, že u tebe je líp a bude to. Budem držet packy
  23.1.2016 10:14Milena
  No oni sem chodí psí kamarádi z vesnice za ním :) ale zrivna když tu nejsou utiká za nimi.
  - - - - -
  Takže my chodíme k nim :) ptž.i na stopovačce mě za nimi tahá :) takže když tu kámoši zrovna nejsou jdem se pro jít za nima kompromis který baví všecky :)
  23.1.2016 12:47PavlaS
  Milena: :D pak už zbývá poslední řešení- pořid mu kámoše xD My tenhle problém nemáme - máme totiž 3členou smečku. Občas se stane, že jeden běží za druhým, první běží, protože běží druhý a třetí běží protože prostě je to zábava. :D
  Můžeš se tu pak zaregistrovat a dát sem i fotečky :)
  24.1.2016 11:28Milena
  To asi neprojde :( majitelka u které jsme v podnájmu jen tak tak dovolila jednoho :( je mi jasné že kdyby měl u mě psího kámoše byl by šťastnější ale zas majitelky pejsci sem denně chodí tak aspoň tak.
  24.1.2016 11:56PavlaS
  Milena: To je jasné.. ono pejsek je i finančně docela náročný. On se určitě nauší neutíkat :)
  24.1.2016 18:47Milena
  Jo časem jo
  26.1.2016 22:23Tygrinka
  Milena: Vydržet, venku zatím nepouštět a stále odměňovat za dobře provedené přivolání. Je pravděpodobné, že ho doma nyní neudrží ani kámoš, jsou psi, co si klidně vyrazí trajdat a kámoše doma mají. 2 měsíce jsou málo, je možné, že se to časem zlepší, je možné, že se to nezlepší nikdy, ale výlety psíka budou třeba časem kratší. Jednoho takového stálého tuláka z útulku znám, má super psí život už spoustu let, kámoše všeho druhu, ale stejně si rád vyrazí sám na procházku, popř. svádí k výletům i ostatní psy. A pozor, domácí zvířata také miluje, srnky naštěstí zdaleka nedohoní, na to je malý a ony to vědí, ale mládě zajíce zakousnul už několikrát.