od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Září v roce 2016
 • Zobrazuji 5 zaznamu.
 • 8.9.2016 10:14Beranek
  Zdravím. Tady se můžete podívat, jak vypadají množírny v Čr. Proto si raději pořádně rozmyslete, zdali koupíte pejska za pár korun bez pp, ale nemocného, nebo za trošku vyšší částku s pp a naprosto zdravého. Za mě jasná volba. Pokud se někdy rozhodnu pro koupi štěňátka, tak jedině z chs :)
  http://www.obrancizvirat.cz/mnozirny/ (Můžete pomoci, staňte se obráncem zvířat!)
  - - - - -
  Všechny, kterým to není lhostejné prosím, podepište petici proti množírnám.
  http://www.obrancizvirat.cz/petice/mnozirny/
  9.9.2016 06:33PavlaS
  Beranek:Podepsáno, posláno dál...
  13.9.2016 21:34Silva
  Zdravím vím, že to sem nepatří, ale jde o jistou dávku pomoci lidem, kteří dělají maximum pro záchranu divokých veverek. Pro ty co zajímá jak se chovat k nalezeným veverkám zde dám odkaz kde se dá vše dočíst pinky@veveratka.cz Je zde samozřejmě možnost i pomoci s jejich záchranou.
  22.9.2016 19:50Anonym
  Dobrý den, jsem začínající pejskař, mám 2-měsíční štěně beagla a dostal jsem doporučení na Brit Care...může mi prosím někdo doporučit ze zdejšího obchůdku nejlepší krmení-značku (nebo jaké hodnoty v krmivu bych si měl hlídat). U králíčka mi to trvalo delší dobu, než jsem přišel na TOP- krmení, proto prosím zkušené pejskaře o radu. Děkuji.
  22.9.2016 21:40PavlaS
  Anonym: Taky krmím Brit care, a at hledám jak chci skončím bud u tohohle nebo u taste of wild. Koukej hlavně na to, co je uvedeno jako první. Výrobci to musejí uváět ve správném pořadí -> od toho čeho je nejvíc. Samozřejmě maso, moučka, příloha- rýže, brambory apod.... Důležité jsou pak obsahy bílkovin, tuků, vlhkost, hrubý popel a vláknina. Diskuzi o vápníku a fosforu se zatím vyhnu x) A pokkud je štěně ted zvyklé na brit care, tak bych mu to ještě chvíli nechala. Jakákoliv změna je trošku stres, tak zatím stačí že je v novém domově.