bes, uživatelka má dalších 7 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


bes

Hodnocení 3,6 / 5 (5 hlasů)
Ahojky,
jmenuji se Blanka, je mě 42 let a už přes 21 let bydlím v Táboře, ač jsem původem pražanda a v Praze mám ještě velký kus srdce, miluji jí, žijí tam moji rodiče.

Bes...jsem si vymyslela sama, vzorem mě bylo psí jméno a trochu v podobné úpravě ji používám už přes 7 let i na chatu.

Kdysi dávno jsem vystudovala SEŠ (samo že v Praze :o)) ... to proto, že jsem hodně dlouho nevěděla co bych chtěla být a hlavně se mě líbilo, že je matika takový néééé až tak důležitý předmět. Takže je ze mě kancelářská "krysa", pracuji na chirurgii a prostě ta práce mě baví, mám k ní vztah, je zajímavá, ale často bohužel smutná.

Vztah ke zvířátkům mám od mala, ale našlo by se plno druhů, které nejraději vidim jen v tv nebo v knize (pavouci a hlavně hadi). Mám hodně ráda lidi...ráda si s nimi povídám (já teda raději poslouchám...), asi i dost kamarádek...jsem citlivka a to k tomu patří. Před pár roky jsem se na chatu poznala s pár lidičkama a stýkáme se občas do dneška, takže jedním z koníčků je i občasné drbání na chatu...Ráda čtu, kouknu se na pěkný film, prostě zajímá mě život tak jak jde. Další v podstatě mě vnucený koníček je zahrádkářství, které mě asi moc nejde a lidi v okolí jen žasnou, co dokážu:o))

Doma mám 10 pískomilích holčiček , před pár dny k nám přibyla poslední:o). Mám je moc ráda, jsou to prostě úžasná zvířátka. Zahlédla jsem pískomila (do té doby netušíce, že něco takového existuje) a byla to láska na první pohled, velká láska. Dále máme už téměř 3 roky 2 andulky - kluka Boba a holku Sisinku. Miluji psy, bohužel už by se k nám nevešel, ale rodiče mají neurčitou rasu Kačenku (jezevčík s něčím), s kterou si vše vynahrazuji. Pak mají můj obdiv zajíci, králíci, divoké kachny, oslíci a taky koně, ale těch se bojím. Nejím koňské, králičí maso...a tak...prostě nemůžu.

Bydlím společně se svými dětmi - synem Michalem (21) a dcerou Terkou (13) v bytě 2+1 v centru Tábora, ale tak úchvatně umístěném, že jsme v přírodě, máme tu i zahrádku, kolem našeho domu potkáváme veverky, ještěrky, ptáčky a zahlédla jsem tu i hada (k mé velké nelibosti), kvetou tu pampelišky, fialky - prostě to nemá chybu. Ještě k tomu patří výhled na řeku a také přírodu (louky,pole...).

Žádné webovky a tak nevlastním...ani bych to neuměla, jsem silně technický antitalent.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty