Terkina, uživatelka má dalších 10 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Marod

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
28.9.
Před pár dny při čištění jsem na chvilku pustila holky k sobě přes mříže a překvapila mě jejich reakce. Zvědavě se očichávaly, žádné pištění a rvačka. Tak jsem rozdělila jednu z klecí mřížemi a dala je k sobě. Vydržely to hodinu, půl dne, den... a pak už bohužel ne. Když jsem je byla už poněkolikáté večer zkontrolovat, zjistila jsem že Merci má jen malou ranku na boku, bohužel Růženka měla dost pokousané prstíky na zadní tlapce, na jednom jí upadl drápek a ještě nevím, zda vůbec doroste a taky mě nemile překvapil pohled na její ocásek. Místo chocholky asi 1,5 cm kosti.
U veterináře jsem dostala mastičku aby se jí to dobře zhojilo. Růženka dostala i límeček. Přemýšlela jsem, že jí to asi moc dlouho nevydrží, ale kupodivu ano, zvládne se napít, nažrat a zvládne i kousat roličky, akorát si je moc nemůže přidržet tlapkama. Vypadá srandovně, ale snáší to dobře a tak snad nebudou žádné komplikace a všechno bude v pořádku. Holky už radši nebudu seznamovat nikdy, ani přes mříže...


...
28.10. přidány fotky... už zahojené... Růženka je v pohodě a právě si zpracovává skartovaný papír :)

ocásek (kousek už upadl)

packazahojený ocásek

prstík (ten bez drápku)


Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty