bibe, uživatelka má dalších 18 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Bibe

Hodnocení 5 / 5 (5 hlasů)
Ahoj,
mé křestní jméno je Martina i když na fóru používám přezdívku Bibe. Je mi 25 let a teď bydlím střídavě ve dvou městech. Přes týden v Brně a na víkendy se vracím domů do Hodonína.

Jak vznikla moje přezdívka?
Přezdívku bibe používám na spoustu místech. Jde o zkratku dvou jmen pejsků, teda přesněji psa a feny, kteří se nesmazatelně vepsali do mého srdce. Bi je ze jména Bimm (můj milovaný jezevčík) a be je ze jména Bessy (můj první pes, se kterým jsem vyrůstala).

Co dělám - aneb má práce, zaměstnání, studium?
Studuji na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v oboru veterinární lékařství. Momentálně jsem v pátem ročníku a doufám, že se úspěšně dohrabu až do konce:) Při škole žádné zaměstnání nemám, ale když se zadaří nějaká ta brigádka se vždy hodí.

Web a stránky?
Stránky mám jen jedny a to o pískomilech www.piskomilove.estranky.cz , kde je nejen info o pískomilech obecně, ale hlavně jsou zde představeni mí pískouši.moje zlatíčko

Bibe aneb má maličkost

Bubla

Pišťa

Bimm a jeho nej kámoška

Ruby a Rapid

Megy a Mia ještě spolu

Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty