od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Únor v roce 2018
 • Zobrazuji 9 zaznamu.
 • 1.2.2018 13:01milok
  Dobrý den mám dotaz, můj pískomil už třetí den zůstává ve svém domečku .... dočetl jsem se že tyto příznaky mohou ukazovat na to že je nemocný .... také chodí dosti špatně jen se tak nějak plazí po předních a nedokáže se pořádně postavit na zadní akorát nevím jestli je to nějakou nemocí nebo stářím, protože už ho máme třetím rokem, ale jeho bratr je v pořádku... prosím porad'te mi co bych měl dělat nebo jestli bych měl zajít za veterinářem. Děkuji.
  - - - - -
  R.I.P Hubert 1.2.2018 :( :( :(
  8.2.2018 11:38Petastastna
  Ahojte :-) mam dotaz, premyslim nad porizenim piskomilu, meli jsme uz kralicky, krecky, mysky... mam zvuratka rada a venuji jim hodne casu a pece. Chci se zeptat... jak velka je pravdepodobnost ze piskomilove rozkousou plastove dno klece? Dekuji :-)
  8.2.2018 14:57petastastn
  a ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s vynadváním pískomila z klece a jeho ochočením,zvykne si pískomil na to že ho pouštíte po místnosti? Nechá se potom chytit? Děkuji
  17.2.2018 16:49Tofík
  milok - průměrný věk, kterého se pískomil dožívá jsou 3 - 4 roky, je tedy možné, že už máš doma stařečka. Zaběhnutím na veterinu nic nezkazíš, minimálně mu v případě velkého trápení pomůžeš vklidu odejít do pískomilího nebe. V případě úmrtí hlídej i jeho sourozence, jestli po odchodu kamaráda netrpí a dle toho případně jednej (o pořízení nových mimin viz níže příspěvek Ishy)

  Petastastna - pískomilové jsou velcí pracovníci a mně plastové dno klece rozežrali během týdne. Vím ale o spoustě případů, kdy se chovají i v plastové kleci celkem obstojně, mají-li dostatek zajímavých podnětů ke zkoumání, případně předmety na ohryz (větvičky, seno, u nás sbírá široké okolí roličky od toaletního papíru, ty milují) :-)
  19.2.2018 15:11Berri
  Ahoj, já bych se chtěla zeptat ohledně pískomilů jestli se rádi mazlí nebo spíše ne. Chci do svého pokoje společníka,ale stále se nemohu rozhodnout, jestli spíše pískáče nebo morče. Mám klec celkem velkou, ale bojím se, že by mohl pískáč propadnout, nebo zdemolovat dno. Prosím nepište radu.
  Děkuji
  - - - - -
  Dočetla jsem se že nejsou mazliví, ale jestli je to tak u každého nebo záleží na povaze? A jak velká pravděpodobnost je, že zdomoluje dno klece?
  Děkuji

  Doopravdy potřebuji poradit...
  (Prosím odpovědi můžete psát na
  berenika.unicorn@gmail.com)
  19.2.2018 18:18Veronika5
  Ahoj, jsem z morčat, koukám že inzerci tady nemáte zrovna moc aktivní - nepotřebujete náhodou někdo plastbox :)?
  Kopíruju text inzerátu:
  PRODÁM plastbox Ferplast 55x39 cm. Téměř nový, použitý jednou, asi na dvě hodiny :). Původně kupovaný jako cestovní pro jedno morče, ale nakonec máme morčata dvě, tudíž je mrňavý, a tak posílám dál. Cena 450,-. Nejlépe osobní odběr Praha, pokud uhradíte poštovné zašlu i poštou. Kontakt 737 824 343. Pokud není pro pískomily vhodná, tak to prosím ignorujte. Díky a ahoj!
  20.2.2018 10:33Bodlinka
  Berri: Jestli chceš zvíře na mazlení, tak doporučuji morče. Pískomil je spíš na koukání.
  - - - - -
  Veronika5: Zkus to radši dát mezi inzeráty, tam si toho návštěvník spíš všimne.
  Jinak pískomilí diskuze teď žije spíš na FB.
  20.2.2018 18:09Veronika5
  Bodlinka: Dík, je to tam :).
  22.2.2018 14:10piskomilci
  no jo ....... FB hm...