O pískomilechPovahaKupujeme pískomilaKdyž onemocní

 UbytováníKrmeníRozmnožováníNemociGenetika

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

FAQ

O webu

E-mail

Diskuze - jen důležité


Ostatní diskuze na králíci.cz

Než se rozhodnete položit dotaz do diskuze, přečtěte si, prosím, "Pravidla této diskuze", dále i veškeré texty v menu a zvláště pak "FAQ" čili nejčastější dotazy.

Pro vyhledávání zkušeností ostatních uživatelů je také velmi výhodné použít "Archív diskuze".

Pokud se Vámi položené otázky budou týkat informací dostatečně zodpovězených v textech těchto stránek, budou z diskuze vyřazeny, aby se neopakovaly stále stejné dotazy.

Dále je šíření obsahu těchto stránek bez svolení autorů zakázáno.

Přezdívka Heslo (pro registrované)
   
nápověda | registrace | zobrazit všechny příspěvky  


Info, Soutěž, Aktuality Pravidla této diskuze

Marky - 7.8.2015 18:49
Amy: 3letou už určitě ne e..

Pískáči Porty - 27.4.2015 10:48
Tak pro všechny, (ještě teda čekám na potvrzení Pískáčci Ova než to bude ofiko) ale na 99% bude za mesic dalsi vystava v Praze. Konkretne 23. Kvetna! Je to jedine volne datum v Toulcove Dvore, tak si vyprazdete na ten den kalendar at muzete prijet :)

bibe - 2.2.2015 16:40
Výzva: Prosím aktivní zástupce - vedoucí klubu pískomilů, zda by se mi mohli ozvat do SZ. dík moc

Pískáči Porty - 2.1.2015 00:16
upozorneni pro vsechny ohledne webovek...je ZAKAZANO kopirovat jakkekoliv informace z teto stranky!! vsude je to vyrazne napsane! nasla jsem na nekolik webovek okopirovane clanky odsud takze ti co to tam maji at to bezi okamzite smazat nebo opravit! to ze tam napisete autora je vam prd platne jelikoz tu je primo psany onen zakaz!

dale podotykam znova pro vsechny....kdyz mate piskomila od chovatele...samozrejme rikejte si mu doma jak chcete ale na webovych strankach v rodokmenech a hlavne v chovu musi byt jejich prava jmena ktera jim byla udelena chovatelem hlavne kdyz se jedna o papirove jedince! kdyz jim ho zmenite a nikde neudate puvodni jmeno tak se jedinec a jeho linie ztraci a je pote naprosto nedohledatelna!

a jeste jedna vec ohledne vrhu...kdyz uz davate abecedni vrhy tak musi znovu mit jmena zacinajici pismenky prislusneho poradi abecedy! tudiz vrh A ma mit potomky na pismenko A (Adam, Aneta, Alzbeta apod..) pokud chcete mit ruznopismena jmena tak to cislujte Vrh 1, 2, 3...jinak to teda fakt postrada smysl...
Archív diskuze | Alba uživatelů