Lemonka, uživatelka má dalších 60 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (6)


Xana a Žofinka

Hodnocení 5 / 5 (13 hlasů)
Pro tyto dvě holčičky sháním nového páníčka. Původní rodina je vrátila, prý z důvodu alergie...

Když holky dorazily, nebyly zrovna moc veliké, Xanuška byla dost vyhublá, vážila pouhých 230g, Žofi 300g. Majitelé říkali, že už je nemůžou ani krmit. No komentovat to radši nebudu... Nejdřív byly na samotce kvůli karanténě, poté jsem je začlenila do své skupiny holek. Byly ale zvyklé na každodenní kontakt a venčení (aspoň do jisté doby), což jim nemůžu poskytnout. Po třech měsících co je mám doma váží holky 320 a 390g.

Z výše uvedených důvodů jim hledám nový domov, hodné lidičky, kteří se o ně budou starat, muchovat je, pouštět, hrát si s nimi atd. a zajistí jim krásný zbytek života. Jsou samozřejmě zdravé, bez nádorů apod.

Jediná podmínka je, že půjdou spolu. Cena je dobrovolná.

Xana PotkanMarvel, nar.4.12.07 - S, russian blue, varieberk. I když má standardní srst, má neskutečně plyšovou srst, je úžasné jí hladit. Je velmi kontatkní, má ráda lidi, ráda se mazlí, ale jako správná samička taky ráda zkoumá. Vždy ale po nějaké době přijde zkontrolovat svého páníčka. Je to prostě sluníčko.

Žofinka PotkanMarvel, nar.10.2.08, D, silver mink, spotted, variegated. Je míň komunikativnější než Xanuška. Z klece je jí nechce, dělá hysterku. Pak je ale samozřejmě ráda, že může běhat venku. Hlazení moc nevyhledává, hold mazlivka to není. Ale je hodná, i když občas dělá cavyky:D

V listopadu 09 jsme konečně našli holkám hodnou novou páničku Evu S. Moc děkujeme, hlavně tedy holky:)

ŽofinkaXanuškaobě dvě spolu

no nejsou sladký? ;)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty