Dcerka, uživatelka má dalších 16 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Marchioro Tom - na prodej

Hodnocení 1,3 / 5 (3 hlasy)
Tuto skvělou klec jsem donucena prodat z důvodu stěhování, kde už na ní není dostatečný prostor. Klec prodám bez vybavení, je vhodná i pro mláďata - rozteč mříží je 1cm. Klec má rozměry 82x51x80 cm (délka x šířka x výška). Klec se do čr již nedováží - unikátní možnost získat tuto bezkonkurenční klec!

Klec má jedny velká dvířka, v kterých jsou umístěny ještě jedny menší. Povrch mříží je ošetřen eloxem. Klec byla používaná 4 roky, je ve velmi dobré stavu - elox ošoupán jen na drobných místech. Poničené je pouze dno, které si ve třech rozích holky trochu vyzdobily. Nejedná se však o velké díry (nehrozí vypadání podestýlky) a cesta k nim je zahrazena pletivem - viz. foto.

S klecí jsem byla maximálně spoojena a je mi osobně velmi líto, že se jí musím vzdát. :-( Jak může vypadat vybavená a jak jsou s ní spokojení potkani najdete zde: http://www.chsx-rats.estranky.cz/fotoalbum/vse-o-chs-x-rats/klec-marchioro-tom

Původní cena 3000kč, nyní pouze 1500kč. K převzetí nejlépe osobně v Praze - Divoká Šárka. Popřípadě mohu zaslat poštou při zaplacení poštovného. Je zabalená v původní krabici (nedá se rozložit).

Kontakt: katka.ungrova@gmail.com , SZ Dcerka, 605356945

Otevřená klec

zavřená klec

ještě jednou dvířka

nejhorší roh

další roh

poslední roh

pohled na celé dno

Tohle všechno se do ní klidně vejde. :-)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty