od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Únor v roce 2019
 • Zobrazuji 10 zaznamu.
 • 1.2.2019 12:16františek
  No jednoduché to nemají,to je fakt. Stejně tam jedeš více méně kvůli pokecu. Ale nějaká ta výhra potěší. Jak jsem byla nadšená z toho kokardíku. Jsou to malí úžasňáčci.
  Je to úplně jiné,když nemáš lidské mládě a potom se můžeš rozdat pro potkyšky.
  1.2.2019 19:18Efča
  františek - :-) :-)
  5.2.2019 12:43Marcie
  Ahoj všichni. Sháníme dopravu pro jednoho prcka ze Svitav směr Praha. Nepojede teď někdy někdo kolem? Pošlete to dál. Děkuji. Pekelnice
  15.2.2019 16:03Marcie
  Prosím, stále hledáme ten převoz :-) Fakt se nikdo nechystáte?
  17.2.2019 19:36Marcie
  Tak převoz už máme domluvený :-)
  18.2.2019 18:22Jantar
  Na pěti měsících mě už začínají likvidovat vybavení - zničili origoš hamaku, nahlodali záchod, kus klece, začínají okusovat sputnik. Dá se tomu zabránit?
  18.2.2019 19:02Haňa
  Jantar: ne 😀. Pokud se nejedná o "únikovou cestu", nemá smysl to řešit, hamaky jsou zcela spotřební zboží, nemá cenu to moc prožívat - stačí staré triko, ustřihlé nohavice, utêrka.
  Já kupuju staré povlečení/deky za pár korun v sekáči a na stroji to jen tak narychlo spíchnu..
  Deky klidnê stačí jen ustříhnout. Nahryzaný záchod i sputnik nejspíš vydrží ještê hodnê dlouho ;-).
  Pokud by likvidovali dno klece, tak nêkdo si vypomüže pletivem, nêkdo sadou na opravu laminátových lodí a lepší klece mají přece jen ten plast tvrdší. V nejhorším se dá u klempíře nechat udêlat nerez plechové dno. Nenech se otrávit takovými "drobnostmi", nedêlají to schválně ;-)
  Přidat můžeš třeba dobře omyté (spařené) větve z ovocných stromů, zabaví se, ale "ničení" zařízení klece stejnê nezabráníš. Nemá cenu to moc řešit, pokud nejsou poničené věci ostré, pokud se nemůžou v hamaku přiobêsit či zlomit nohu a pokud není prahryzán unikový východ. Uživeji zdravých a jinak fajn potkanů, potkanařina není o bezchybné kleci. Maličkým pohlazení ;-)
  - - - - -
  ... užívej si...
  18.2.2019 19:23Efča
  Hani -krásně napsané a naprosto se s tím dá souhlasit :-)
  19.2.2019 16:52Jantar
  díky za info, tak já jim to teda prominu no.........
  jinak jsem si říkal že jim radši koupím pár sputniků navíc než se trápit s hamakama, bude to i míň smrdět - nemá co nasáknout...
  a za tip s laminátem díky - já mám zase blízko k laminátovým letadlům, takže vždysky se kousek skla a pryskyřice najde :-)
  19.2.2019 20:18Efča
  Jantar -já řeším hamakytak, že sbírám staré hadry - známí už vědí takmi nosí :-). Osušky, povlečení, mikiny,trička, kalhoty....A vždy při čištění klece ustřihnu kus na míru - dávám dvojitě aby si mohli i vlézt dovnitř což s radostí dělají.Jen se ty hadry nesmí třepit aby neuvázli za nožičku.Při čištění klece nebo když je to hodně pročůrané , starý vyhodím a dám nový čistý.