ČERT, uživatelka má dalších 11 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


MÁŠENKA

Zatím nikdo nehodnotil.
Přišla k nám spolu s Malou ..... jejím páníčkům se narodilo miminko, takže by se o tyhle holčičky nestíhali starat....mělo by jí být tak dva roky a je to mazel největší...i když u nás se z ní stává také pěkný rarach....ale poslechne a nevyskakuje...respektive na mne občas ano...na páníčka nikdy...to je její Bůh ... : - ))))

Baští všechno a má tak kouzelný pohled, že se do ní nusí zamilovat každý. Matěje už to postihlo...jen neví, kterou má raději...tulí se k sobě všichni tři, zdraví se čumáčkováním a objímáním...je to pěkné je pozorovat. S Malou si občas vlezou do vlasů a ona mu pokaždé pěkně vynadá...legrace je, že nadává ještě půl hodiny po tom, kdy už Matýsek třeba dávno pospává v koupelně... : - )))).

Takže Mášenka je spíš taková uvářlivá rozkošná ženuška a Malá zase takový ublafaný roztomilý ďáblík.....no Matýsku...nebudeš to mít lehké... : - )))Mášenka se přiřítila na drbání


Juuu .... takhle nějak by to šlo .... jeeeen pokračuj....

Aha...odsud nám to sypou...prověřím to...
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty