od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Červenec v roce 2007
 • Zobrazuji 48 zaznamu.
 • 3.7.2007 10:49Aiwa
  Ahojky,chci se zeptat - je psoun náročné zvířátko (myslím po všech stránkách) a nevíte kde bych ho mohla sehnat?? Děkuju moc tomu kdo odpoví.
  4.7.2007 18:34Jolly
  Aiwa- ano je to velmi náročné zvířátko, hlavně finančně. A to nemám na mysli přizovací cenu, která pravda také není nízká, neboť se nesmějí do ČR dovážet. Ničí byt ohryzáváním a norováním čehokoliv a jen člověk, který není orientován materiálně ho může mít. Když ho dobře ochočíte, tak to jsou velcí mazlíci, kteří dokáží spát s vámi v posteli na zádech. Když si je zamilujete, nechcete měnit. Ale jsou to bestie ;-)), nesnáší žádnou návštěvu, jen členy rodiny ve které žijí, všichni ostatní jsou vetřelci, kteří se musí vyhnat, zakousnout, poškrábat a zasmradit ;-))... Nyní je už asi neseženete, jedině až na jaře, zapsat se na čekací listinu některého chovatele. ..
  4.7.2007 19:21Žanda
  Já jsem v neděli našla aktuální inzerát na letošní psouní mimina za 6000,- Koukni na i-fainu do drobných savců. Datum 30.6.
  Náročný jsou i časově. Člověch se jim musí věnovat - vyžadují to. Souhlasim, že to jsou bestie :-)) ale naše bestie :-))
  5.7.2007 07:40vinny
  Jolly: tak to u nás je pořád s návštěvama vyjímka, luna narozdíl od bou teritoriální neni vůbec, spíš ignoruje, bou zase jak vidí návštěvu pořád a neustále loví drbače, u nás hlídám návštěvy právě když drbat přestanou naštěstí už sem bou naučila jakž takž že návštěvy se negribou když přestanou drbat a návštěvy zase v jaký chvíli jí maj poslat do háje :), za to luna se rozhodla že se jí v kleci nelíbí a prokousala se stropem takže zase vymejšlíme záteras nebo zmenšení druhýho patra
  Aiwa: u psounů nepočítej s tim že je to zvířátko, který se prostě odloží do klece a je to, nevím jak u ostatních ale pokud u mě psounice nejdou den až dva ven jsou nesnesitelný (a to maj troufám si říct obr klec), dokážou dělat neuvěřitelnej bengál když se jim nelíbí že sou zavřený v kleci, a třeba luna když si usmyslí veme roha z čehokoliv jakkoliv, nehledě na ty protipsouní opatření, zalištovaný kabely(ani to občas nepomůže), věčně zavřený okna, s kobercem se většinou můžeš rozloučit, a pokud de o nábytek taky většinou jen těžko odolává. A psoun dokáže být i dosti nebezpečný. No doporučuji se podívat na odkaz na této stránce "Chcete psouna?"
  - - - - -
  Žanda: vypadá to opravdu že je to vyjimečně inzerát na psouny, to se docela divím, většinou je tam akorát ten kde nabízej sysly jako zmenšené kopie psounů to mě vždycky může vytočit
  8.7.2007 20:09Mettler
  Tak jsme se ve zdraví a pořádku vrátili z Propetu.
  Syslíčkové měli ohromný úzpěch, na zhodnocení se můžete mrknout sem
  http://www.musmusculus.estranky.cz/stranka/propet-2007
  9.7.2007 14:51Bertíček
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=295
  pár foteček z naší dovolené;-) povídání zase jindy, myslím, že mou snahu při tvorbě alba nikdo v práci neocení;-))
  my tři
  9.7.2007 16:31arturek2
  Bertíčku máš náááádherný fotky!!!Rozka je už fakt kočka.
  Dorinka je furt nějaká vyplašená,nejde na ní sáhnout pokud ona nechce,když lítá po bytě,tak se přijde pomazlit,to jo ale vyndání jí z bedny je skoro nadlidskej úkol,nechápu to.Ted celá vypelichala a ta krásná zlatá srst je fuč :o(( a je z ní šedivá myš :o) S Timonem tvoří bestiálně-devastující dvojku,je nádherný na ně koukat... Dorinka je Timčův ocásek a Timon vyhledává ty nevyšší místa kam se za ním nemůže malá dostat,je strašně srandovní pozorovat jak se jí odněkud z výšku směje (v tu chvíli to vypadá jako kdyby si šibalsky řikal: a mám na chvíli pokoj :o)) a Dorča se snaží za ním vyšplhat, už ani nevim kdy jsem naposled zapla televizi,musim koukat na ně-trošku malá závistlost :o)
  Příště dodám fotky.
  9.7.2007 19:35Žanda
  Bertičku, já zírám. Jak dokážeš to, že ti na té zahradě nezdrhnou. Mě když Kviďule začne zkoumat okolí, tak na sebe nedá šáhnout. Bez vodítka neuděláme venku ani krok. Napiš mi tvůj recept, prosím. :-)
  10.7.2007 17:20Komi
  Dobrý den,sháním psouna,nevíte o nějakém,předem moc děkuji
  - - - - -
  Ještě bych se chtěla zeptat jak moc je sysel R. psounům podobný co se povahy a ochočení týče.Děkuji za vaše zkušenosti.
  12.7.2007 17:46Jolly
  Arturek 2-tak to si myslim, že má tu dermatitydu, co Timon. Teď žádný z mých psounů srst nemění. Tak koupejte ;-)))
  - - - - -
  Bertíček- nádhera. Pěkně už vyrostla...
  - - - - -
  Gump- vše je v pořádku. Mají se dobře. Mají co devastovat. ;-))) Čipery by ale rád na procházky po zahradě...
  12.7.2007 19:01Gump
  tak pekne za ruku a ukazat Kladno, prece host do domu, pan do domu :))
  jsem zvedavej, az se budou vracet, jak to vezmou, mne takhle stehovat, byl bych nastvanej, treba za dvouhodinovou cestu v prepravce bych asi nikomu nedekoval :))
  12.7.2007 20:01Bertíček
  Žanda: ahoooj, no recept je následující...než je vypustím na DVOREK na chalupě. Vše důkladě ubedním, všechno zavřu a obeznámím celou rodinu s mým plánem vypustit divou zvěř;-)) Nedovedu si představit - tedy spíš dovedu...jak by to vypadalo, kdybych je vypustila někdě venku bez mechanického vymezení teritoria;-))) Toť můj recept;-))
  S Rózou jsem vzdala boje. Nebude se mazlit a pořád bude kousat. Ono jí to pustí. K Bertíkovi vzhlíží jak k bohovi, tak alespoň někdo má u ní autoritu, já jsem jen krmič a vypouštěč....však ono jí to jednou dojde;-))) (ooo jak jsem bláhová;-)))
  Mějte se krásně, ¨
  my tři
  12.7.2007 21:52Vinny
  Jolly: u nás bou teď jakoby ještě dolínává, ale nezůstávaj jí holý místa, začíná přecházet z tý svojí drsnější srsti do sametově hladký :)
  Bertíček: buď ráda že u vás se drží aspoň druhýho psouna :), to u nás sou to dvě samostatný jednotky, a taky sem pořád jen za krmiče a vypouštěče,drbače toleruje luna jen v kleci popřípadě venku na ruce když má vyhlídku že když to přetrpí tak může lumpačit venku, aspoň už máme dohodu že většina vypuštění vypadá tak že jí vemu na ruku podrbu a pak pustim až když se přestane vztekat, aspoň už občas dělá jen na oko že se jí to nelíbí a přitom se nastavuje
  13.7.2007 18:34Natálie
  Tak jsem po hodně dlouhé době něco vyfotila, abyste viděli, že jsou moji syslové stále živi a zdrávi :)

  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=297

  jinak naši psouni jsou zatím zázrakem venku jak beránci, takže je můžeme vypustit kde chceme a oni za náma běhaji jako pejsci, odběhnou maximálně 10m od nás a už zase peláší zpátky. Takže je venčíme bez kšírků často a je to v pohodě. Ale nejdřív vždycky zkoumáme terén jestli tam nejsou nějaký nory kam by mohli zalízt a dáváme pozor aby nepřiběhl třeba pes. Kvído je flegmouš a klidně se v lese natáhne na kládu a leží a nebo se koupe v hlíně, to je obzvlášť srandovní, protože si vykutá takovou díru a v ní se pak peleší a celej se obaluje :)
  14.7.2007 14:09Mettler
  Komi: Syslík a psounek mají spolu podobný ledatak drobet vzhled, ale to je vše! Jsou to naprosto odlyšené povahy a mají také jiné nároky.
  Nezodpovědní chovatelé využívají tísně majitelů a těch, kteří si chtějí psouna pořídít (psouni se nejsmějí do ČR dovážet), a proto vydávají sysla R. za mini psouna. Kolikrát mi dokonce příde, že sám chovatel ani neví, že má sysla. Nedávno jsem mluvila s jednou slečnou, která si jela pro syslíka a pan chovatel při předání jí tvrdil, že jí dává sysla prérijního, který je totožný s psounem prérijním.
  15.7.2007 13:14Saske
  Nevíte někdo kde by se dal koupit psoůnek od dobrého chovatele?
  15.7.2007 14:52Komi
  Mettler:
  A jaká je tedy povaha sysla a jak je to u něho s ochočováním?Psoun je bohužel těžce k sehnání,tedy spíš vlastně není k sehnání vůbec,tak jsme uvažovali o syslíkovi.Dík
  15.7.2007 19:45Kožót
  Natálko, ahoj. Jsem rád, že jste v pořádku. Myšky jsou parádní, moc jim to spolu sluší :-)
  15.7.2007 20:32Chacalot
  Ahoj pripojuju se k dotazu od Komi, moc by mne zajímali nějaké bližší info o syslech. Díky moc za odpověď.
  16.7.2007 14:35Tabi
  Natálie
  teda fotky jsou super :))), já takhle vypustit holčičky, tak už můžu jen prodat klec.o)))
  posílám myškám hubana :)o*
  17.7.2007 11:15Bertíček
  Natálie: to jsou super fotky!! možná moje myšáky podezřívám zbytečně, ale nemám k nim takovou důvěru, abych to zkusila. budou se muset spokojit s bytem a dvorkem chalupy;-)

  Rozalina se už mazlí. Okoukala od Bertíka polohu samolepky a valeji se teď oba vedle mě a já mám celkem honičku je udrbat;-)
  Měje se krásně,
  my tři
  17.7.2007 11:36Mettler
  Komi, Chacalot: Syslíček je senzační zvířátko (což Vám, ale samozřejmě řekne každý "nezaujatý" majitel nějakého zvířátka :)))
  Mám doma dva a užiju si s nimi skutečně spousty legrace. Velkou výhodou oproti psounkovi je, že nejsou agresivní a nemají sklony k demolici, ale je to bohužel vyváženou nízkým věkem (kolem 3-6 let, je smutné, že sameček se dožívá o polovinu méňě než samička, ale samozřejmě závisí i na více vlivech) a také větší plachostí. Syslík je o něco plašší než psoun, ale podle mých zkušeností, když se syslíčkovi věnujete (stejně tak jako každému jinému zvířátku) tak zkrotne a je přítulný jako beránek. Mám doma dva takové třeštivé beránky, kteří poslouchají, ale zároveň je vidět, že je to sysel,,,,,
  Takže ochočit se rozhodně dají,,,,
  17.7.2007 16:01monika
  Bertíček - koukala jsem na tvé album, koukám, že máte taky lisinku u zadní tlapky, nevíš, čim to je? My ji máme prvně...Jolly psala něco o dermatytidě v souvislosti s vypadáváním chlupů...
  Jak se to léčí?
  18.7.2007 10:27Bertíček
  Monika:
  Ahojda, Bertík začal přesrsťovat o hodně později než Jolly zvěřinec, tak tomu dávám ještě čas. Dnes ho budu koupat v Nizoralu jen tak preventivně, takže pak uvidim.
  Předchozí psounek měl lisinky už když jsem si ho kupovala. Na veterině zjistili, že má zánět nadocasní žálázy. Možností proč malovat čerta na zeď je asi hodně, ale zatím jsem v klidu. Pokud už srst nevypadává, dala bych tomu čas (Dostává-dostávají tablety pivovarských kvasnic s papulkou, což srsti značně pomáhá).

  Roza mi včera z bačkor udělala vycpávky do polštářů (nevím na co jiného použít tak maličké kousíčky látky), vživotě jste neviděli takovou skartovačku;-)))) no i když...říkat tohle psounařům je nadsázka;-)))))
  mějte se,
  my tři
  18.7.2007 12:25monika
  Brtíček: Díky,
  kde kupujete pivovarske kvasnice s papulkou? Normálně někde v lékárně a nebo spíš v potravinách? Zkusíme to...třeba mu to pomůže.

  A Jak u Vás probíhají koupele? Ferda je vždy uplně zoufalej, k smrti vyděšenej, tek ho radši netýráme ani nekoupeme, naposledy jsme to zkoušeli asi před rokem, já jsem proti týrání :)
  Ale pokud by někdo z vás tvrdil, že lysinky můžou být důsledkem nekoupání, tak ho vykoupem ještě dnes... :)aby neměl i jiné problémy.
  Ale spíš mi tak přijde, že psoun koupání nepotřebuje...i když se uvádí, že koupat se mají...
  18.7.2007 13:30Natálie
  Kožót, Tabi, Bertíček - děkujeme, vyřídim myšim, že furt vypadaji k světu i přes svůj věk :)

  monika: já taky psouny nekoupu. Agátu jsem koupala jen jednou za celej rok a to proto, že se vyválela v blátě a Kvída jsem koupala dvakrát (takže každý rok jednou). Poprvé jsem měla záchvat že ho prostě vykoupu protože se to má a když jsem viděla jak z toho byl chudinka nešťastnej, tak už sem to znovu nedělala, koupala jsem ho od té doby jen jednou a to proto, že si lehnul celej do talíře s mlíkem a koupal se v něm, takže potom dost smrděl. Asi kdyby mu vypadala srst a dlouho nerostla tak ten Nizoral jako krajní možnost zkusim, ale když mu ty chlupy začnou za čas růst, tak to nechávám.
  18.7.2007 15:43Komi
  Mettler
  A lze chovat např.pouze samičku,nebo je vhodnější pořídit syslíky dva.A Co krmení jsou nároční?Co potřebují?bohužel jsem nenašla žádné konkrétní info na netu.Ráda bych toho věděla co nejvíce abych si byla jitá,že zvířátku budu moci poskytnout vše co potřebuje.
  18.7.2007 16:50Mettler
  Komi: Vždycky je lepší si pořídit dva, protože ve dvou se to lépe táhne :)
  No, já mám pár, kluka a holku, často se spolu škádlívají, ale jak slatce spinkají, nedávno jsem to tu u někoho viděla na fotkách, sameček leží slastně na zádech a samička mu leží přes hrudník pod packou u nás to tak často vypadá, jsou naprosto kouzelní. Četla jsem, že je lepší si pořídit dva samečky, ale já si myslím, že je to jedno, jestli dva samečky či dvě samičky.
  Možná by ze začátku bylo lepší si pořídit jednoho, hodně se mu věnovat, ochočit ho a pak mu pořídit třeba po roce kamaráda,,,, ale tyto otázky jsou spíše na Tvém uvážení.
  Na krmení nejsou nároční vůbec! Já si sice na krmení zakládám, takže za něj utratím hodně peněz, celé léto poctivě suším všemožné věci, aby se měli syslíci dobře, ale bohatě by jim stačila směs pro morčata (samozřejmě doplněná o nějaké suroviny). Občas dávám psí granulky a keksy, milují mrkev a kukuřici, zelené moc nemusí, ale občas jim ho dávám.
  Netrpí na žádné nemoce, takže není třeba nějaké očkování. Jediné co, tak tíhnout k tloustnutí (jako každý tvor držený v zajetí) takže s jídlem fakt opatrně, aby příliš netloustli.
  Jinak jsou náročnější na prostor. Nemá cenu pořizovat ubikaci do výšky, ale hlavně aby měla co největší plochu, protože to jsou zvířátka hrabivá tak je dobré nešetřit na podestýlce, aby nedocházelo k respiračním onemocněním. Já dělám mix podestýlky z mulčovací kůry, hoblin pro koně, slámy a sena (ze sena a slámy si dělají hlavně hnízdečko) a v kůře a hoblinách se hrabou. vrstvu podestýlky mám zhruba kolem 25 cm (je to fakt tíha, když se to má někam přenést a nebo odnést do popelnice :))))
  Jinak často čítám, že jsou hodně cítit, což není pravda. Já zas až tak často nečistím a cítit nejsou vůbec. Jsou čistotní, takže chodí na záchůdek do jednoho rohu, který pravidelně čistím a zbytek je netknutý. Jednou začas samozřejmě vyčistím celou ubikaci, ale není to tak často potřeba.
  Pokud by Tě zajímalo ještě něco konkrétnějšího tak se mi klidně ozvi na ICQ: 450-850-753
  Nerada bych tu zaplavovala diskusi.
  18.7.2007 19:55žabka
  ahojky,koukala jsem na Vase fotky,mate vsichni opravdu krasny psounicky,jsou to fakt pekny zviratka...
  19.7.2007 23:12Vinny
  tak jsem ostuda konečně přidala zase pár foteček takže kdo se chce mrknout tak na http://bou.scalabilis.eu v sekci fotky 2 jsou nová alba květen, červen, červenec
  20.7.2007 14:59Bertíček
  žabka: děkujeme;-)
  21.7.2007 10:29Natálie
  Vinny: moc pěkný fotky, myšim to jako vždy sluší :) Ale na těch posledních fotkách už nepoznám, kdo je Bou a kdo Luna. Naposledy mi to připadá jasný na fotkách z března, tam poznám hlavu podle hlavy Agátky :) Ale na těch dalších mi připadaji takový víc podobný, Luna pěkně vyrostla a už Bou dohonila :)
  - - - - -
  A jak vůbec s Lunou válčíte? Už se nechá někdy drbat i mimo klec? Agáta jo, ale ne vždycky. A často si při tom musí hlavu schovat pod deku nebo někam, aby neviděla, že jí drbeme :) Ale i tak je to daleko menší mazel než Kvído, toho můžu tahat jak nějakej hadr a on si nechá všechno líbit, furt by se jen pelešil a mazlil. Agátka je opak. Furt běhá, skáče, chce se s Kvídem prát, všechno chce zničit, přebrala po Kvídovi demoliční četu :)
  21.7.2007 10:54Vinny
  Natálie: díky, zrovna sou tak blbě vyfocený jinak je taky stopro rozeznáš podle hlavy :), luna je každej tejden jiná chvíli jako proutek chvíli jako malej sud, záleží na tom jak se vyběhá, jinak jak válčíme když má slabý chvilky tak se nechá podrbat i venku, v kleci to už neni žádnej problém, ale když deme na zahradu tam dělá že mě v životě neviděla (spíš je naprdlá za kšíry), s bou už si můžu dělat co chci nechá si líbit úplně všechno :), sem tam jí na zahradě sundám i kšíry když je mimo přenosku a to se vůbec mazlí celá šťastná že je venku a nemá na sobě ty ošklivý kšíry, kdyby to nebyl takovej pošuk když se lekne chodí bez nich
  - - - - -
  jo vyjimka je když má luna žrádlo to se nechá drbat mimo klec naprosto bez problémů
  - - - - -
  Natálie: taky je Agáta takovej horolezec? luna poslední dobou hroznej, těch držkopádů co měla, divim se že je ještě vcelku
  22.7.2007 11:13Anajka
  Milí uživatelé,

  dnes spouštíme první verzi našeho internetového obchodu s chovatelskými potřebami. Sortiment je zatím omezený, postupně budeme naši nabídku rozšiřovat. Budeme rádi, když nás podpoříte svou objednávkou :) Věříme, že se vám bude shop líbit. Pokud budete mít jakékoliv připomínky, nápady atp., pište na e-mail, rádi si vyslechneme váš názor. Stálý odkaz na minishopík naleznete v pravém sloupci nahoře. Najdete ho na lehko zapamatovatelné adrese: minishop.kralici.cz.
  Těšíme se na vaši návštěvu :)


  Zdraví
  Anajka a Ucho
  webmasteři www.kralici.cz
  23.7.2007 12:52kusanec
  mettler-jak pises ze se samci sysliku dozivaj min nez samice...Plati to i u psounu,??
  jo a jeste je tlustsi nebo mohutnejsi samec nebo samice?dik
  23.7.2007 17:31Bertíček
  Ahoj bando, o vikendu jsme meli veselo. Bertik asi po milionty prvni spadnul z okenniho parapetu (samozrejem ze dovnitr bytu, byldim v 6. patre) a vyhodil si celist....vazeni, nevedela jsem co s nim je, proc chodi dokolecka, proc nechce pohladit a ma hlavu nastranu. puvodne jsem si myslela, ze si trumbera vyrazil predni rezaky, coz asi boli taky. vecer jsem je kontolovala a bylo vse v poradku. rano se mu nechtelo z voliery a uz to jelo....veterinar nastesti rekli, ze zlomeneho nema nic, ale ze pant jsem mu nahodila (to byla nahodicka). takze milacek ma kaicky a klidovy rezim a doufam, ze bude v pohode. rozarka ho porad provokuje, ale on uz se zacina taky chytat;-) akorat nekouse, jelikoz tlamicku moc neotevre (a mam neblahe tuseni, ze nevidi na ocicko...chjo). budu podavat hlaseni, mejte se,
  my tri (mamka, zizka a blecha;-)))
  23.7.2007 17:39Gump
  Berticku, drzim palce, at to dobre dopadne. Ja stejnou situaci doma vyresil tak, ze jsem mel pod parapetem starou perinu, takze kdyz uz Cipery spadl, tak d mekkyho a hned se dozaoval vyzvednuti zpet. Jestli tam mas misto, tak jim tam neco podobnyho nachystej.
  23.7.2007 18:25vinny
  Bertíček: koukám že si můžem podat ruce u nás sou držkopády na denním pořádku, u obou, i když luna s převahou "vítězí", ale zatim musim zaťukat že pant sme nahazovat nemuseli
  Gump: a pak po kom Luna to lezení po vejškách má :)
  23.7.2007 19:35Mettler
  Kusanec: To nevím jestli to platí i pro psouna, to se zeptej spíš zde chovatelů psounků.
  Sameček bývá větší než samička, ale tomu tak je téměř u všech savců a hlodavců,,,
  23.7.2007 20:12Kulina
  Zdravím ve spolek.Konečně se můžu připojit.Po ročním čekání máme samečka sysla.Jmenule se Kulda a je prostě úžasnýýýý,asi jako každé zde zmiňované zvířátko.
  Chci moc poděkovat METTLER za užitečné rady v začátcích.Vápencový kámen byl na prach za jeden den a ten binec,ani nemluvim.Však to každý zná.
  23.7.2007 20:29kusanec
  mettler-dekan
  tak teda pro chovatele vsechny psounku-chci se zeptat jestli se samecek psounka doziva o polovic mene nez samicka...predem dik
  - - - - -
  kulina-gratuluji k syslikovi!!!!!!!!!
  25.7.2007 10:49Bertíček
  zpráva z tisku;-))
  Známý horolezec Bertíček se zotavuje po neúspěšném sestupu z okenního parapetu celkem úspěšně. Sestup byl zakončen nešťastně neboť tento horolezec nevycentroval svou váhu při sestupu a dopadl...na držtičku;-) Dnes se zotavuje v domácí péči se svou pubertální kamarádkou a drbacím dvounožcem. Všichni pečují o jeho pohodlí a dostává se mu láskyplné péče v podobě odborného čištění kožichu a rozemleté či nastrouhané stravy.
  my tři, letájící savci;-))
  25.7.2007 11:04Kožót
  Bertíček: Přejeme krátkou a úspěšnou rekonvalescenci. Ti moji z okna také věčně padají, hlavně Bobík, naštěstí zatím bez následků. Ale je vidět, že je to zabolí, tak si vždy říkám, že si snad příště budou dělat hygienu někde u země a ne na parapetu. Ale kdepak, Bobík se nejraději myje na parapetu a když se snaží dostat jazykem co nejdál na záda, tak ztrácí rovnováhu - někdy až na zem.
  25.7.2007 11:27Kožót
  kusanec: Jsou zhruba stejně velcí a dožívají se stejného věku.
  25.7.2007 12:24kusanec
  kozot-diky moc
  29.7.2007 12:36Halibeli
  Ahoj všem,
  zvědavě jsem nakoukla na tyto stránky, přestože jsem už spoustu let registrovaná na králících a na želvách. Chtěla bych se zeptat, jestli to, co jsem viděla v demoličním albu a albu úrazovém je věc bežná. Totiž jaký je život s psounem. Kdyžtak mě odkažte prosím na nějaký konkrétní odkaz :-), ať to nemusíte vypisovat. Zajímá mě především, jestli je čistotný (chodí např. v kleci do jednoho rohu), jestli se dá ochočit a jestli jsou skutečně všichni taková demoliční četa :-). Předem chci říct, že koupi psouna zatím neplánuji, jen mě velmi zajímají. Děkuji moc předem.
  - - - - -
  Omlouvám se, už jsem našla odkaz v "chcete psouna?" :-)
  31.7.2007 11:46Bertíček
  ahoj bando,
  poslušně hlásíme, že už hlodáme a zase prudíme paničku věčným oždibováním, Rozárka dostává co proto za všechna příkoří, které na něm páchala v době, kdy se nebožátko nemohlo bránit a lumpačí jak blázen;-)
  Mějte se krásně,
  My tři
  31.7.2007 12:33Kšanda
  Vím že to sem nepatří ale jak velká klec by měla bát pro pískomila a nebo je lepčí akvárko?? Díky