od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Srpen v roce 2007
 • Zobrazuji 58 zaznamu.
 • 1.8.2007 16:19monika
  halibeli, myslím, že každý psoun je i sám o sobě demoliční četa, jsou zlobiví, ale přítulní a mazliví, vcelku čistotní (někteří chodí v kleci na jedno místo na záchod, náš tedy ale ne). Jsou závislí na společnosti. Pročti více stránek, uděláš si nejlepší obrázek...
  Úrazy jsou běžná vc, téměř každý dospělý psoun je pro návštěvy kousavá pohroma. Nejsou vyjímečné ani zimní útoky na člany rodiny, ve které bydlí...
  Ale člověk je tvor bláznivý a přes všechna úskalí mají psouni mnoho příznivců a milovníků
  2.8.2007 15:14Vinny
  Halibeli: nebo máš štěstí a máš psouna kterej každou návštěvu považuje za drbače ale běda když návštěva nedrbe nebo přestane drbat, takže člověk stejně po očku sleduje aby milého psouna včas poslal někam
  někdy dokážou lízt neuvěřitelně na nervy, ale jsou takový svý, v podstatě je nedokážu srovnat s ničím povahově sou něco mezi psem a kočkou, když nemaj náladu poslechnout tak se může jít panička bodnout, jinak jsou překvapivě dost inteligentní
  jedna z vlastností, která se u mě doma (a myslím že i u jiných) projevuje u psounů je naprostá ignorace co se týče výšky, je jim fuk jestli jsou pár centimetrů nad zemí a nebo pár desítek centimetrů jsou schopný si regulérně rozbít tlamu a pak to několikrát zopakovat (přesně ze stejný pozice)
  2.8.2007 16:45Bertíček
  Vinny: tak tos vystihla, Leni, co se týče naprostého ignorantsví výšek. Bertík má už čelist v pořádku a tak se opět střemhlav vrhá z výšek. Tentokrát né z parapetu, ale z voliéry. Potřebovala bych pro ně pokoj, které jsou v blázincích pro pacienty se sebedestruktivním sklony - polstrování stěn, podlahy a pro jistotu i stropu;-))))
  3.8.2007 12:56Žanda
  Jo, jo. U nás taky horolezčí. Mám velikou činčilý klec a nevadí jim vylést až nahoru a pak skočit. Když vidim, jak tam lezou, dávám jim pod skříň velkou tažku se senem, aby padali doměka. Naštěstí z toho nebyl žádný větší úraz - jen jednou ulomený horní zub.
  Jinak já to nechci zakřiknout, ale moji psouni jsou milionový co se týče likvidace bytu. Vždy udělají nepořádek jen se senem a něco poscházejí z malé činčilý kleci, ale nic víc (musim zaklepat).
  A návštěvi nohou drbat, ale taky si jich nevšímat. Teda jen Kvidu. Balů je nevrla a při drbání si musim dávat pozor i já.
  3.8.2007 16:38Aleš
  Dobrý den, nenašel by se tu někdo obětavý nejlépe z Prahy, kdo by mi pohlídal během dovolené psounky. nejspíš na 14 dní někdy v průběhu října nebo listopadu. Ještě to není úplně jisté, ale raději se ptám už teď. Je to párek. Samička je mazel největší a sameček už se začíná taky snažit být přítulný, ale mám ho zatím rok, tak si do mně občas ještě kousne. K rodičům ho dát nemůžu, tam je jiná zvěř a všichni naši kamarádi se jich trochu bojí a nemají s nimi žádnou zkušenost...děkuji Aleš Holman holman@h-s.cz
  3.8.2007 17:56Žanda
  Na www.psouni.com jedna slečna z Hradce králové nabízí, že pohlídá psouny.
  - - - - -
  omluva
  http://www.psoun.com
  5.8.2007 09:18Jolly
  Aleš- to je zajímavé, číslo na mě máte a na hlídání se nezeptáte. Kladno není tak daleko od Prahy ne?
  - - - - -
  Kožot- Děkuji Ti za skvělé hlídání celého našeho psouního království během naší dovolené. Musím říci, žes to zvládl na jedničku!!!!
  - - - - -
  Gump- vše je v pořádku, jsem zvědavá, až se jednou vrátíš, jak se k tobě budou chovat ;-))...?
  6.8.2007 13:37Aleš
  dobrý den, děkuji za reakce na mojí poptávku na hlídání mých psounků...jen malá poznámka ke stránkám www.psoun.com...už delší dobu nebyly aktualizované, tak jsem psal paní Totuškové a bohužel jsme se dozvěděl, že její manžel, který stránky spravoval, před nedávnem zemřel. takže už je nemá kdo spravovat...Aleš
  6.8.2007 14:03Bertíček
  Ahoj lidičky. Strašlivá zpráva o panu Tatušovi! Za naši rodinku přejeme upřímnou soustrast!

  Nám už ubíhají dny do dovolené, kde se doufám mazlíci vylítají do haleluja;-) Rozárka vypadá teď jak koloušek, jelikož přesrsťuje. Ocásek už jí dorostl a okolo něj má hustou dospěláckou srst ve tvaru kruhu...fakt legrační. Chtěla jsem ji vyfotit, ale buď si na prdce sedí nebo se otáčí co jí chci dělat;-))
  Bertíček je už fešák, má srst jak hedvábí a po flíčkách ani vidu. Evidentně přesrsťování domácích a venkovních psounů je značně časově od sebe, takže ti, kteří se báli nějaké kožní nemoci mohou být v klidu;-)
  Mějte se - my tři
  6.8.2007 18:23Žanda
  Aleš - Ano, ale teť tam je nově v rubrice "Vzkazy ostatním" :Dobrý den nepotřebujete někdo ohlídat psouna/y v Hradci Králové??Jestli ano tak pište na můj e-mail.Děkuji a nashledanou

  Veronika IP:88.146.189.250 29.07.2007 12:17 reagovat napsat zprávu
  8.8.2007 10:49Luciperka
  Včera jsem viděla v Hostíku na nádraží leták, že se ztratil psounek. Jméno si už nepamatuju. Zajímalo by mě jestli se už našel.
  10.8.2007 13:10Luciperka
  Vy snad všichni hledáte toho psounka :o)
  14.8.2007 18:56Jolly
  Luciperka- jsou dovolené, tak to tu tak nežije.... Já o tom nic neslyšela...
  15.8.2007 20:55Anežka
  Ahoj, mám dotaz. Před několika dny jsem si pořídila psounka narozeného v březnu. Když se s ním mazlím, pořád mě oždibuje a snaží se mě sát. Může to být tím, že byl odstavený moc brzo? Nebo je to normální?
  16.8.2007 18:04Aleš
  Anežka...já jsem si pořídil psouního samčka loni začátkem léta a tomu už bylo víc jak rok a když konečně přestal kousat jak zběsilý a dalo se s ním mazlit, tak se mu parkrát podařilose mi zahryznout neomylně i přes triko do bradavky a zkoušel co to udělá:)...takže to asi nebude tak hrozné. kdysi jsme měl kocoura a ten mi docela dlouho s chutí dimlal ucho a sanžil se z něj něco dostat:)
  17.8.2007 07:55Kožót
  Anežka: To dělají všichni psouni, projevují Ti náklonnost. Snaží se Ti probírat "kožíškem". Můj Bobík a Kačka si takto srst probírají pravidelně i mezi sebou.

  Jo, a zaregistruj se u nás. Povolím Ti pak vytváření alb, tady jsme všichni zvědaví na fotky nových kamarádů.
  17.8.2007 10:36Gump
  Jolly, dodatecne diky za zpravu! Az se vratim, a nebude uz to tak dlouho trvat, myslim, ze me nepoznaji, ale najisto jim do svedomi sahat nechci :)) Nepochybuju, ze se u tebe maji paradne, u me zas maji v miskach ty nejvybranejsi smesi dobrot :)))
  17.8.2007 11:10Jolly
  Gump- aby ses nedivil. Naučila jsem je na levnější obyčejnou směs pro hlodavce a tu si zamilovali. Když jim dodám tu Tvoji drahou, tak na mě koukají jako že jsem spadla z višně a jedí ji již jen z nouze. No když nic jiného není... ;-))). Já jim jí kupuji, aby na Tebe nezapomněli, ale tu mojí směs mají fakt radši! Kožot může potvrdit.... ;-))
  17.8.2007 13:57Kožót
  Gump, Jolly: Potvrzuji. A navíc jejich lačnost po té levné směsi šla tak daleko, že když jsem chodil krmit psouny, tak se chtěl Čipery prohrabat na tu směs do kóje k psounkům, kterým jsem nasypal před nimi (Beky s Čiperym mají až poslední kóji na řadě).

  A mimochodem, nechápu Gumpe, že se od Čiperyho necháváš co zimu tak hrozně poškodit. Čipery je jeden z nejhodnějších psounků Jolly teamu :-)
  17.8.2007 14:02Gump
  hmmm, tak ja je nakonec tou nejvetsi bastou budu trestat, to se podivejme...
  Cipery! Beky! co je to?!?!
  tak trochu mi to pripomina cimrmanovskeho ucitele trestajiciho zaky tim, ze se za ne trestal sam
  - nedam si dnes po obede doutnik! neplacte, sami jste si to zavinili!
  :)))
  - - - - -
  joo, to ja verim, jeden z nejhodnejsich psounku Jolly teamu, ovsem v lete :))))
  17.8.2007 15:53vinny
  s tím nejlevnějším žrádlem sme u nás pochodili stejně zkusmo sem vzala nějaký levný keksy pro morčata(může se to dávat místo krmiva), s tim že mi na to stejně nebudou dlabat nejenže se potom můžou zbláznit morčáci, ale i psounice, nikdy dřív sem to nikde neviděla vypadá to jak větší granule pro psy a je to dělaný přímo pro morčata, no luně je to beztak fuk ta sežere co vidí :)
  17.8.2007 19:41Žanda
  Já krmim směsí pšenice a granulí pro činčily a nemůžu si stěžovat. I když mi přijde že oni sní úplně vše, co dostanou. Samozřejmě dostávají veliké množství sena a občas pamlsky (piškot, pasta s papajou, psí granule a jiné)
  17.8.2007 22:25Vinny
  no u nás se krmí max. tim co zbyde od morčáků sem tam přilepšení ale jen vyjimečně, bou snad tloustne i ze vzduchu a to sežere třetinu toho co luna, ta do sebe dokáže naházet neuvěřitelný množství když má možnost, bou si vcelku vybírá a dává přednost drbání před žrádlem ale luna futruje a futruje asi na horší časy
  20.8.2007 09:30Aleš
  Jolly...co je to, prosím, za tu nejlevnější směs pro hlodavce? já jim lety vytvořil směs ze 4 různých druhů směsí a to ji ještě přebírám jak Popelka a vybírám z toho příliš kalorické kousky jako rozinky a buráky a to pak dávám jako ňamky...díky A
  20.8.2007 19:47Jolly
  Aleš- je to směs pro křečky a morčata. Obsahuje obiloviny, keksy(taková barevná kolečka a kuličky), slunečnici a to je asi vše. Žádné oříšky tam nejsou. Ty jsou ve směsi pro činčily a tou krmil právě Gump, ale byli po tom děsně tlustí. Tahle jim svědčí líp.
  - - - - -
  Jinak psouni jsou jak lidi. Někteří mají sklony k tloušťce jiní ne. Jedni sežerou všechno možné a jsou pořád stejní a jiní tloustnou i ze vzduchu ;-))). To bych mohla vyprávět...
  - - - - -
  Žanda- pozor!!!!! piškot obsahuje cukr, bílou mouku a vejce. Nejen, že je to jed pro děti, pro které je určen (jenže potravinářský průmysl přece nebude dělat zdravotní osvětu...), ale je špatný i pro zvířata. Speciálně psounům nic co obsahuje cukr!!! Kazí jim to zuby a když na to nepřijdete včas, tak vám na zánět zubu a dásně může i zemřít... a bílá mouka- lepidlo do střev- obaluje střevní sliznici, způsobuje zácpu a na tu zvířátka odchází nejčastěji.... Ještě, že lidé na ní neumírají, to už by asi lidé vymřeli ;-).
  20.8.2007 20:32Žanda
  Jolly - Díky za upozornění. Mylsela jsem, jak jsou super. Ale naštěstí dostali maximálně 1 do měsíce a to mám psouňata doma cca 3 měsíce. Snažim se na takovéhle věci dávat pozor. Chovám činčily a ty jsou na tohle hodně citlivé. Takže moje krmné dávky obsahují málo rozmanité stravy. Jako že činčily jen granule, seno a vodu a psouni mají navíc pšenici a občas dostanou směsku pro hlodavce (směsek se dost bojim). Říkám si, že to co můžou činčily, můžou i psouni. Ale zase aby to psounům stačilo - výživově.

  Směska pro činčily je pro činčily zabiják. Nevim jak je to u psounů.
  20.8.2007 20:49Jolly
  Žanda-směs pro činčily je pro psouny příliš tučná. Základ jejich stravy by mělo být seno a přilepšovat směskou obilovin s max tou slunečnicí.
  21.8.2007 12:22Žanda
  Jolly - No, u mě se směska pro činčily nenajde. Je to zabiják. Slunečnici jim nedávám. Příjde mi to moc tučný. Ale co třeba taková kukuřice, ta jim určitě jede. Naštěstí ty moji destruktoři sní vše co se jim dá. Dávám jim méně té mé směsi, tajže 2/3 jejich stravy je seno + sem tam mlska. No, ale asi jim tu moji směs malinko obohatim - alespoň jednou týdně. Moc ti děkuji za rady. :-) Tohle se nikde nedá vyčíst.
  21.8.2007 17:16Aleš
  u samečka řeším už delší dobu problém s tím, že se mu na tlamičce ze strany, přibližně v místě čelistních kloubů dělají docela tvrdé bouličky. byl jsme s tím i u veterináře a prý josu to zduřelé slinné žlázy. dostal injekci a po ní (asi) mi zmizela jedna, ta druhá mizi pomalu až teď po dvou měsících, ale na druhé straně se mu zase udělala jiná...pan doktor říkal, že by to, pokud to nezmizí, muselo jít ven, ale trochu se invazivního zákroku bojím...Kamarádčinu psu se u dělalo jako štěněti něco podobného a dostala na to antibiotika s tím, že je to zánět. Malinkýmu se zdá, že to nijak zásadně v ničem nevadí, když mu na to sáhnu, tak nekvíká a a nise necuká, že by ho to nějak bolelo...nemáte někdo podobnou zkušenost.
  21.8.2007 21:26Žanda
  Aleš - Já zkušenosti nemám. Možná někdo tady bude vědět o co jde, ale zkus napsat do poradny ta kyhle stránky: http://www.aavet.cz/ Snad ti odpoví, nebo ti alespoň doporučí doktora na konzultaci. Mě odpověděli asi po 14ti dnech.
  22.8.2007 22:31Saninka
  Jolly: ahoooooooj jakpak se mas?? co psounici???
  23.8.2007 08:09Jolly
  Aleš- já s tím mám čerstvou zkušenost. Málem mi na to zemřela psounice. Udělala se jí boule a rostla a rostla až praskla a byla plná hnisu a krve. Během té doby byla radši na antibiotikách aby nedostala sepsi. Do operace se Dr.nechtělo neboť je pro hlodavce prý poměrně zatěžující. A jelikož Mia už delší dobu nežrala, zhubla a já jí do dneška dokrmuju 3xdenně- ručně. Už je to 6týdnů. Byla se mnou i na dovolené, protože jsem jí musela píchat injekce a krmit. Umřela by na podvýživu a bez antibiotik na otravu.... Nyní má zánět dásní, ale už pomalu začíná papat. Je třeba to hlídat a když se to začne zvětšovat, tak nasadit antibiotika. Byl to Marbocil. Ostatní spíš po telefonu.
  - - - - -
  Sanninka- já se mám výborně. Daniel už má ve 4měsících 8kg a pěkně prospívá. S psounikama řeším pořád něco, přece jen jich mám jak víš hodně a tak jako s dětma- každou chvíli někdo něco má. Díky Bohu jsou to ale spíš drobnosti, které se rychle řeší. Mimo tu Miu, která je trochu komplikovanější....
  23.8.2007 10:17Žanda
  Jolly - Chtěla bych se zeptat na možnost zabřeznutí samice. Do jak vysokého věku je možné, aby psounice poprvý zabřezla?
  Přeju hodně štěstí s Miou, určitě to zvládnete ;-)
  23.8.2007 20:15Jolly
  Žanda- Pohlavně zralá je ve dvou letech. Maximální věk asi určit nelze. Letos jsem měla mladé od 4 a 5letých. Psouni se můžou dožít až 12let, ale to je jak když je jim 90 let našich. Já si myslím, že by jí asi nemělo víc jak 7let a březost tak nejvíc 3x za život. Vidím, že když Mia měla teď podruhé za sebou, tak ji rostou špatné zuby, je vyhublá jak chrt a trpí oslabením imunity, což způsobuje ty patálie...A to krmím královsky a přesto jasná avitaminóza.
  - - - - -
  Doma odchoval co já vím snad jen Gump. Jinak doma se odchovat nedaří, protože potřebují být venku a projít zimou a napojit se na biorytmy přírody, což se doma nedaří. Říje mají psouni jindy než psounice....
  24.8.2007 17:16Aleš
  Jolly...díky moc Zuzko.Kontroluji mu to každý den a už ho to ani neštve, že mu na to sahám. Jak jsem psal již předtím, tak mu dvě uuž zmizely a ta jedna odolává, ale je stále stejná. Zkusím Vám zavolat o víkendu a povíte mi třeba něco víc. a malinké přeju, aby se uzdravila a mohla něco pořádně zdemolovat:)...Aleš
  25.8.2007 11:54arturek2
  Tak jsem se sem konečně dostala po dlouhý době...
  A v první řadě musím poděkovat Jolly za hlídání těch mých bestií :o)
  A zprávy z bojiště jsou takový,že Dorinka už má konečně srst a už nevypadá jako ufon!!Ale stále je strašně plachá,rozčiluje mě s tim! Sice je pěkně drzá a když s ní ležim na posteli,tak po mě leze a kouše mi do oblečení ale běda jak se pokusim po ní sáhnout-to okamžitě bere dráhu pod klec.Fakt jí nerozumim,dokáže si ke mě lehnout pod triko a spí tam třeba hodinu ale nesmim jí pohladit,protože jinak zdrhá :o( Je to strašná pubertˇanda,vidím v ní Timona před rokem,snaží se totálně všechno zdevastovat.Třeba zrovna minulý týden se snažila narvat mojí deku přes pletivo do klece-no vám psounařům jistě nemusim vysvětlovat jak ta deka vypadá...
  A z Timona se stal pecivál,kterej je nejradši když může ležet u mě,nebo mi aspon může sedět na rameni,takže spolu děláme všechno,od vaření až po uklizení :o) Je jako přísavka.
  Všechno mám nafocený,takže při první možný příležitosti sem ty fotky dám,zatím se mějte...
  26.8.2007 09:54Žanda
  Jolly - děkuji za informace :-)
  26.8.2007 12:35marky005
  jak dlouho vydrží psoun sam doma prosím
  27.8.2007 08:03Kožót
  marky005: Nenechávej psouna doma samotného. Jestli někam jedeš, tady Ti ho někdo rád pohlídá.
  27.8.2007 08:18Káčula
  My teda o víkendech necháváme myši doma úplně v klidu, ale jednou za čas :-)
  27.8.2007 08:57Kožót
  Káčula: No jo, ale Ty máš tři, třem tolik nechybíte...
  27.8.2007 12:18Žanda
  Já budu tenhle výkend taky testovat, jak to doma ti moji dva zvládkou sami. Ale myslim, že s dostatkem jídla a pití to bude OK.
  27.8.2007 17:29Vinny
  ty naši to sami vydrží bezproblémů, tím že jsou dvě a maj velikou klec tak netrpim tolik pocitem viny když prostě musej nějakej ten den zůstat doma sami, nikdy sem nepozorovala že by je to nějak zvlášť stresovalo
  27.8.2007 20:10Jolly
  Arturek2- Ona se srovná, uvidíš. Puberta je puberta...
  28.8.2007 07:40Kožót
  No, já ten svůj párek také nechám sem tam samotné, ale jen přes jednu noc a i tak jsem celý nervózní, zda jsou v pořádku. Jak to je déle, tak je k někomu (Jolly :-) ) dám ke hlídání.
  28.8.2007 10:39Bertíček
  Ahoj bando, jak se daří? Podávám čerstvé hlášení po 14 dnech dovolené. Zářžitků máme hromadu a dokonce jsem pokročili i s Rozinkou v seznamování;-) Pochopila, že já nejsem úhlavní nepřítel, takže ji SMIM drbat - pokud ona zrovna chce;-)) Ovšem pokud se k ni hrnu příliš rychle tak uteče nebo začně skákat a prát se se mnou;-)). Bertik je pecivál a nejraději v poloze samolepky pozoruje dění z okna nebo doma.
  Demolice a výcvik- Rozu bych rozcupovala na mikročástečky, když vidim co všechno ničí a asi ještě ničit bude. Vkládám velké naděje do toho, že Bertík se to naučil a chápe co nesmí a když chce zapomenout rozumí kouzelnému slovíčku "FUJ". Přiběhne na zavolání (tedy pokud chce;-)) a nejvíc slyší (už oba) na slovíčko "NA";-)))
  Rádi se cpou čerstvou i sušenou kukuřicí (ono je to taky na nějakou dobu zaměstná) dostávali i slunečnice a pásli se donekonečna;-))
  Párkrát spadli do jezírka k rybičkám (víte, že jsou to celkem zdatní plavci - tedy vím jen o zdolávání krátké vzdálenosti, pak jsem už dobíhala a vytáhovala ji), podhrabali barák, okousali stromečky, snažili se vpadnout na skalku, naučili se lovit hmyz (Bertíčka bodla včelka do spodního rtu....moooc krásnej kluk z něj byl - takovej psoun křížený havajským strážcem banánů - do 3 dnů byl v pohodě), zničili klec a tak..prostě taková dovolená s myšákama;-)
  Zkusím sem ještě dnes uložit pár foteček...mějte se krásně a všem zdar zdar zdar;-))))
  my tři
  28.8.2007 11:22Kožót
  Moji také hezky slyší na "na", případně "tumáš". Mnohem lépe než na svá jména. Na svá jména vlastně slyší pouze v případě, když před nebo za jménem vyslovím to "na" či "tumáš".
  28.8.2007 12:32arturek2
  Myslim,že na slovíčko "na" slyší každý psoun,dokonce i moje Dori a to už je opravdu co říct :o))
  28.8.2007 17:42Bertíček
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=300
  posílám slíbené;-) mějte se,
  my tři
  29.8.2007 08:20Káčula
  Bertíčku, videa super, to poslední s pastami mě úplně dorazilo :-)))
  - - - - -
  Pochopitelně jsem myslela fotky :-)))
  29.8.2007 11:29arturek2
  Bertíčku, fotky jsou naprosto dokonalý-fakt jsem se nasmála :O)) Rozka už je velká slečna,docela mě přepadávaj záchvaty žárlivosti,že vám to tak jde a Ty se nebojíš pustit jí na zahradě,to kdybych udělala já,tak už bych asi jen viděla ohnivou cestu jakou by vzala Dorina dráhu :o)
  29.8.2007 21:03Jolly
  Bertíček- fakt krásný fotky!!!! Jsem ráda, že jste spokojený. A děkuji za sms, moc mě potěšila, jak se ale starám o tu nemocnou psounici a o svoje lidský psouny, tak nějak občas nestihnu odepsat a pak zapomenu, promiň! Ale myslím na vás!!!
  - - - - -
  Arturek2- nebuď smutná, vy jste Dorinku přece jen dostali o měsíc později než Blanka tu svoji Rozárku! Každý psoun se dříve nebo později stane předložkou ke krbu(na mazlení) ;-)))).
  30.8.2007 19:35vinny
  koukám že na slovíčko "na" asi uměj všichni, pokud chci aby luna přiběhla určitě a ne jenom když se jí chce stačí zavolat "luníku na" a to se div nepřerazí
  31.8.2007 11:14Bertíček
  Ahoj, děkuji za pochvalu, je to zásluha zejména těch malejch divočáků, vyřídím;-)
  S Bertíkem jedeme na veterinu, jelikož minulý týden stihnul bránit svoje teritorium na chalupě (Arturek 2 - je to uzavřený dvůr na zahradu bych jim šla taky jenom zamávat;-)) tak vehementně, že kousnul sousedku do hřbetu ruky. Ta se do toho ještě majzla a tak jí to nateklo. Takže vyšetření, jestli moje předložka ke krbu nemá vzteklinu;-)))
  Mějte se krásně, až budou další fotky, hned vám je sem zase dám (ráda dělám radost a s nimi to jde jedna báseň;-))
  pa, my tři
  31.8.2007 11:34Žanda
  Bertíček: To jako jestli nechytil vzteklinu od sousedky? :-) Ne váženě, to vyšetření mu nezávidim i když nevim, co to obnáší. Přeji hodně štěstí
  31.8.2007 12:24Alena
  Vyšetření na vzteklinu obnáší pohled z oka do oka mezi vetem a provinilým :-), poslech srdíčka a polácání po hřbetě, že je v pořádku a pak následnou kontrolu přesně za deset dní a samozřejmě 2x poplateček - absolvovali jsme to s morčíkem cca před půl rokem.
  Já tedy nevlastním psouníka, ale velmi ráda sem chodím dívat se na alba :-)).
  31.8.2007 14:18Kožót
  Aha, jasně. Už se těším na albíčko s od Bertíka potrhaným veterinářem :-)
  31.8.2007 18:17Bertíček
  Kožót: vtipálku;-)))) jen zase přijeď na návštěvu a já tu saň vypustim...to by bylo foteček;-))))
  Žanda: děkujeme...dle slov dotyčné jež mi vzala telefon se jen na něj doktor podívá. Žádný bodání, odběry atd. Tak snad mi to do telefonu říkala správná osoba a nejen uklízečka či recepční ;-)))) Dáme vám vědět.
  krásný víkend,
  my tři