od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Leden v roce 2009
 • Zobrazuji 111 zaznamu.
 • 4.1.2009 09:20Fifuška
  Ahoj.Jsem tu jenom letmo,ale chtěla bych vědět jak tj psouni vypadají.Mohl by mi tu někdo poslat nějae fotky nebo něco tak?Dik.
  - - - - -
  Nevím,le chtěla bych si pořídit nějakého hlodavce,ale vůbec nevím jakého.Potřebovala bych nějakého který může být venku(ve stodole).Může tak být psoun?????
  4.1.2009 17:27Saninka
  F: tak jakykoliv zvire muzes mit furt ve stodole... jestli se chces dat 6000 a jen se na nej koukat protoze pochybuju:-D ze mu ve stodole das tolik kontaktu:-D aby se mazlil a nechodil jen jen na zradlo... kdyz se kouknes na google tak tam mas X desitek obrazku kdyz zadas treba cynomis,nebo psoun....
  5.1.2009 01:24Ales
  Jak to tak ctu, tak musim ty nase koule taky zvazit:). Asi bude tuha zima, Adelka se cpe osotsest, denne sbasti misku zeleniny:). A jak vasi samci? Jsou z nich bojove selmy? U nas je az podezrela pohoda. Z Jima je neuveritelnej mazel, i sam prijde, zalehne si ke mne, hodi zada a chrni. A je taky pod pantoflem. Pokousel se uz nekolikrat obstastnit Adelku, ale zatim to vdy skoncilo hadkou typu "dej mi pokoj, boli me hlava":). A v jednom pripade i malou bitkou v niz Jimik prisel o jeden drapek a natrzene ucho a ta koule delova pam ucpala vchod do boudicky jak ropucha a nechtela ho k sobe pustit, takze malej lezel schoulenej venku a klimbal az mi ho bylo lito, tak mohl jit pod perinu, aby mel lepsi naladu:)
  5.1.2009 12:07arturek2
  Já nemám šanci zvážit, z Timona je masožravá šelma, co snad ani nespí, vždycky když přijdu do obýváku, tak vyletí jak střela a už cvaká a Dorinka je bohužel teďka nějaká zmatená, jsme čerstvě přestěhovaný a asi si musí zvyknout, protože se strašně bojí a nechce si přijít ani pro pamlsek / a to je u tý mojí tlusťošky fakt divný :-D / Je vystrašená a prakticky je pořád zalezlá v domečku. Taky jsme zjistili, že Tim je dobrej ochránce, vždy když přijde návštěva, tak zažene Dorinku do budky a nepustí jí dokud návštěva neodejde. Nechápu jeho úmysly ale nebudu se s ním hádat, přece jen se ho trochu bojím :-D Už jsme dokonce i vypilovali čištění klece, přistavim ke kleci přenosku, on tam asi po 20minutách úmornýho čekání skočí a honem zavřít a může se čistit :o)
  5.1.2009 16:46Jindra
  a-ha, tak to ani snad nemůžu popisovat co dělají ta naše zlatíčka. Dopoledne se většinou kočkujou, nebo perou u jídla. Odpoledne Žofinka strašně zlobí a pokouší se pořád něco potrhat, nebo prohrabat nebo tak. A večer chodí brzo spát. Ňufík má potřebu pořád všechny hlídat. Je legrační, když se mu nedaří si stoupnout tak, aby dohlédl na každého, to pak běhá jako Kubát z pohádky O lakomé Barce. Chvíli za Žofinkou do pelíšku, chvíli na koberec koukat na mne nebo Mirku a tak. Většinou do té doby, než skončí někomu v náruči. Pak usne.

  Udělal jsem zimní album:
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=372

  Teď jak svítilo sluníčko, tak oba trávili dost času u oken nebo povalováním se na sluníčku.
  A taky bylo hezké, když Ňufík zjistil, že může rozbalovat dárečky co jsou pod stromečkem.
  5.1.2009 16:56Fifuška
  Sanink:Měla bych ho sice ve stodole,ale mam v ni i jine zviřata a je tak přizpusobena ze v ni mužu stravit ddocela dost času.Ale ta cena je trošku vyšší než jsem si představovala,tak o tom jetě hodně pouvažuji
  6.1.2009 09:23vinny
  Fifuška: cena vysoká, šance na sehnání velmi nízká
  Jindra: nádherný fotky, co řikali na sníh kromě toho že jim tuhly pacičky? Já už bych je v těch závějích nenašla

  jinak venkovní výběh zatím v nedohlednu hlavně díky sousedovi, netušíte někdo jak je to s ohlašováním stavebnímu úřadu atd. při stavění venkovní klece,kotce?
  6.1.2009 09:33Ales
  vinny...ohlasovat kotec by asi nebylo treba...viz stavební zákon odstavec 4...A:)

  STAVEBNÍ ŘÁD
  HLAVA I
  STAVBY, TERÉNNÍ ÚPRAVY, ZAŘÍZENÍ
  A UDRŽOVACÍ PRÁCE
  DÍL 1
  POVOLENÍ A OHLÁŠENÍ
  § 103
  Stavby, terénní úpravy, zařízení
  a udržovací práce nevyžadující
  stavební povolení ani ohlášení
  [1] Stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu
  nevyžadují
  a] budovy, a to
  1. stavby o jednom nadzemním podlaží do 25 m2 zastavěné
  plochy a do 5 m výšky, nepodsklepené, jestliže
  neobsahují pobytové místnosti, hygienická zařízení
  ani vytápění, neslouží k ustájení zvířat a nejde
  o sklady hořlavých kapalin a hořlavých plynů;
  2. stavby pro zemědělství o jednom nadzemním podlaží
  do 70 m2 zastavěné plochy a do 5 m výšky, nepodsklepené,
  s výjimkou staveb pro ustájení zvířat, pro
  chovatelství a zemědělských staveb, které mají sloužit
  pro skladování a zpracování hořlavých látek
  [např.
  seníky, sušičky, sklady hořlavých kapalin, sklady
  chemických hnojiv];
  3. stavby pro plnění funkcí lesa do 70 m2 zastavěné
  plochy a do 5 m výšky, bez podsklepení;
  4. stavby pro chovatelství o jednom nadzemním podlaží
  o zastavěné ploše do 16 m2 a do 5 m výšky;
  5. zimní zahrady o jednom nadzemním podlaží a skleníky
  do 40 m2 zastavěné plochy a do 5 m výšky;
  6. přístřešky o jednom nadzemním podlaží,které slouží
  veřejné dopravě, a jiné veřejně přístupné přístřešky
  do 40 m2 zastavěné plochy a do 4 m výšky;
  6.1.2009 09:59Jindra
  Fifuška: Jinak psouni můžou bydlet i na dvorku, kdyz se podíváš třeba v německu je to celkem populární způsob chovu. Ale znamená to celkem dost úprav. Už třeba to, že si dělají nory až 3m hluboko a vykopou několik metrů za den. Taky je nezastaví nic ze dřeva a tak. Takže pokud mají zimovat ve stodole, tak to znamená nejdřív zavolat do stodoly bagr, předělat základy a pak teprve postavit voliéru.
  6.1.2009 10:03Ales
  Poslys a jake vy jste to tam udelali na dvorku upravy, aby se ti dva vasi hrabosi nepodivali vedle k podzemnim sousedum (tem uz by to sice bylo jedno, uz maji svoje futraly a klid:)...A:)
  6.1.2009 10:10Jindra
  vinny: no moc se jim tam nelíbilo. Oni jsou spíš obejvákového typu :o) A našli se sami - rychle doběhli ke dveřím a začali se dožadovat vpuštění. Loni se Žofka pokoušela ve sněhu norovat, ale letos už je asi poučená. A taky jsme je vypustili ven když bylo sněhu jen trochu.

  Co se týká stavební ohlášky - copak jsi se nekoukala na Maxipsa Fíka díl druhej? "Sousede koukám že přistavujete - a povolení máte?" "A od kdy musí bejt na psí boudu stavební povolení?"
  Takže - hlavní je psouníky neustájovat, ale chovat, pak ohlášku nepotřebuješ :o)
  - - - - -
  Aleš: to je jednoduché - snídaně podávaná v sedm ráno v kuchyni dělá svoje, takže i když se někdo podhrbává pod zdí, tak stejně v sedm dorazí do kuchyně a pak mám čas na zahrabávání nežádoucích tunelů.
  6.1.2009 10:15Ales
  taky jsem zkusil dat nase na snih, ale v mziku jsem je mel na hlave a nekolik zaseku po tele, jak museli rychle splhat do bezpreci:)...ted se to tu honi po byte. Adelka ma bobinu oteklou jak orech a Jim ji nahani, ale Adus je desne nedutkliva a i na me hulaka, kdyz se k ni priblizim. Tak jsem Saru radeji i s peliskem dal do vyse dvou metru, kam na ni Jim nevyskoci a sam to pozoruji od pocitace z bezpeci zidle:)
  6.1.2009 10:57vinny
  no sama sem se divila na co všechno musí být dneska ohlášky,povolení apod., bohužel v červnu 2008 to zase trochu měnili, tak člověk nikdy neví, kdyby jsme neměli velmi všímavého konfliktního souseda tak to nehrotim, chválabohu že u nás nejsou psouni kvalifikováni jako nebezpečná zvířata
  přinejhoršim holky zůstanou tam kde sou, ale chtěla bych jim aspoň na léto zpříjemnit, holt zase budeme přinejhoršim bojovat se kšírama :), jinak Bou už přestala aspoň pouštět hrůzu na psi, ale nechce bejt skoro venku, přiběhne pomazlí se a zase mastí zpátky do klece zavrtat se do záclon, je to teď její nejmilejší kus hadru
  6.1.2009 11:03Ales
  vinny...sohlasim s tebou, ze novy stavebni zakon je na h.....:)...ale v tomto pripade se na souseda muzes fakt vyprdnout a postavit si vybeh pro mysaky a on si muze trhnout nohou:)
  6.1.2009 13:22Jindra
  Aleš: jenom pozor, aby se budování 3m hlubokejch základů nepovažovalo za podsklepení :o)))
  8.1.2009 17:46matysek2008
  ahoj lidi.... pokud muzeme, radi se s Matýskem zapojíme mezi ostatní kamarády... dnes jsme se poznali a Matýsek zaujmul pozici své klece hned vedle postele, tak uvidím, jak nám vzájemné poznávní bude prospívat :-) Každopádně vás všechny zdravíme a těšíme se na fajn zážitky.. ČAUVEC MIREK a psounek Matýsek :-)
  8.1.2009 22:38Ales
  Zdravime Mirka a Matyska:).
  9.1.2009 07:35Kožót
  matysek2008: Také zdravím Tebe i Matýska. Nastavil jsem Ti přístup do alb a těšíme se na nějaké fotky :-) Jsem docela zvědavý, jak douho vydrží klec vedle postele :-)
  9.1.2009 08:09Káčula
  Nebo jak dlouho Mirek vydrží vedle klece s Matýskem :-)
  9.1.2009 10:17arturek2
  Ahojky, prisla doba rozdeleni, protoze situace v kleci byla neunosna a vite co, ta mura Dorca nezrala!! Ji se asi tak styskalo, ze je bez Timona,ze jen lezela a obcas se snazila prohrabat za Timonem do vedlejsi klece, prislo miji lito, tak jsem Timona vratila k ni do klece a svete div se od te doby jako by Timon dostal za vyucenou a je jak milius. Asi dostal fakt za usi kdyz musel byt den a pul v maly kleci, nebo nevim ale jsem rada, ze uz je klid a netrapi ji.
  - - - - -
  A jeste vitam noveho psounare :o) A na tu postel jsem taky zvedava :-D
  9.1.2009 15:32vinny
  no u nás teď máme nějaký malý problém :( Luna z ničehonic sem tam útočí na Bou zatim je pozoruju zdá se že zatim ne úplně do krve, ale rozhodně to neni jejich obvyklý kočkování, ale ze strany Luny nekompromisní útok, pozoruju to teprv ode dneška ale docela mě to vyděsilo nic podobnýho sem u nich za celou dobu neviděla
  9.1.2009 20:14matysek2008
  Ahojky všichni hlásí se Matýsek. Jen Vám chci zdělit, že už jsme měli první focení takže očekávám návštěvnost:-) kdyby jste mě nepoznali tak ten hezčí jsem já. Čágos pardi Mates.
  - - - - -
  Ještě jednou Ahoj tentokrát ale Mirek, chtěl bych vám poděkovat za vřelé přijetí a založení alba.
  - - - - -
  vinny: koukam, ze se psouny se clovek nudit nebude :-) drzim palce, at preckate v klidu bojovy stav. Jeste bych se chtel poptat - Matysek ma na leve predni tlapce zrejme zanicene drapky nebo tak neco... ma na prstech natekle bambulky... takhle jsem si ho uz prinesl ze zveraku. Volal jsem na veterinu, kam jsem byl odkazan a rekli mi, ze mam vyckat jeste tak 3 dny a pry to mozna splaskne. Tak jen, zda nema nahodou nekdo s necim takovym zkusenost. Moc dekuji. Mirek a Matysek.
  10.1.2009 01:05Marťas
  matýsek2008: ahojky taky vítám do psouní rodinky
  kolik pak je Matýskovi, řekla bych asi tak dva až dva a půl roku, co se týče drápků, tak našim obou se povedlo, že si každý z nich o něco v kleci vytrhli drápek, bylo to krve jak z vola, s Peťulkou jsme byli na veterině, tak ji to zakápli desinfekcí a jeli jsme dom, se Samikem už jsme to zvládali sami, těžko říci od čeho by mohl mít Matýśek zanícené drápky / má to horký, zánětlivý/, zkus to nafotit, Samik má taky některé drápky větší než ty ostatní na pacce
  - - - - -
  ....tak jsem přidala čtyři fotečky...
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=374
  10.1.2009 08:55Tabi
  matysek2008
  tož vítajte do psouní rodiny :D
  Rozárka si taky ulomila drápek, taky krve jak z vola, ale všechno se hezky zahojilo :), ale bambulky nevím, jak říká Marťas, zkus to nafotit
  když už máte album, tak víc fotek, šup šup, fešáci :)
  - - - - -
  Jindra, Marťas super fotečky :o)
  10.1.2009 10:46matysek2008
  Tak jsme nafotili tu nemocnou packu... pokud by nekdo vedel co s tim, budeme moc radi. JInak tem, kdo vsazel na to, ze klec nevydrzi vedle postele, ten prohral, pac panisek nevydrzi vedle klece :-D Celou noc jsem jen behal a nahanel Matyska po pokoji, pac mel celou noc pekne radivou. Dnes jdu do prace na vecer a nevim, jak to tam (diky memu milovanemu Matyskiovi) vydrzim. Tak pekny den vsem. Mirek a Mates.
  FOTO S PACKOU:
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=375
  - - - - -
  Jo a abych odpovedel na otazku... Matyskovi jsou dva roky :-)
  10.1.2009 12:14Ales
  Tedy tak to ja jeste nevidel. Ake nejspis. Bych s tim zajel za pani doktorkou Sikulovou do Kralup (731 771 722)...ta je sikovna:)
  10.1.2009 13:22matysek2008
  Ales
  - - - - -
  Ales: dekujeme za kontakt, ale z Teplic do Kralup by to byla pro Matyska dlouha a stresujici cesta. Jeste ted nikomu po dvou dnech doma neveri a hrozne se vseho boji, tak ho nechci nicemu takovemu vystavit. Cislo ale ukladam a moc dekuji . M a M :-)
  10.1.2009 14:03Šmudlinka200X
  Ahojky
  Chtěla jsem se zeptat zda by mi někdo neporadil. Chtěla bych si pořídit psounka ale vůbec nevím kde a po čem se mám dívat (věk,barva,cena...). Chtěla bych holčičku, ale nevím v jaké cenové relaci se pohybují. O psounech vím jen to co mi poskystl internet:-) Tak kdyby jste byl někdo tak hodný a nasměroval mě, byla bych moc ráda. Anna
  10.1.2009 14:20Marťas
  matysek2008: tedam musím říct, že se mi to vůbec nelíbí, myslím, že bys to měl opravdu co nejdříve řešit s veterinářem, jak píše Aleš, zkus MVDr. Michaelu Šikulovou- mám e-mail pošli ji fotky a ona ti určitě odpoví, ale udělej to opravdu co nejdříve.
  e-mail:
  veterina@centrum.cz
  a nebo zkus také zaslat foto tady do Prahy dr. Janu Kňákalovi, mám s ním také dobré zkušenosti:
  e-mail: knakal@vetkolma.cz / tel. 284810471, fax: 2884817271 a požádej je o předběžnou konzultaci nic za to nedáš
  držím palce
  jo a ještě se chci zeptat v jakých podmínkách žil Matýsek v kleci, když jsi ho kupoval - měl ji čistou, nebo byl dohromady třeba i s jinými zvířátky a tak
  myslím, že se mu musí i špatně chodit, těžko říci jestli ho to bolí, ale rozhodně to není normální
  pak dej vědět jak jsi dopadl ahojky
  jo a chce to hodně mazlit a chovat a mluvit na něj a uvidíš jak brzo roztaje
  - - - - -
  a stane se z něho závislák
  - - - - -
  jo a prosím tě nelekni se, od MVDr. se ti odpověď vrátí jako že se někde stala chybka, ona to má nějak divně nastavené / původně jsem si myslela, že můj e-mail kdysi nedostala /, ale je to v poho
  11.1.2009 12:05matysek2008
  Marťas: Moc děkuji za radu.. oba maily už jsem poslal a dne večer ještě objedu veteriny u nás po Teplicku s fotkou té packy, ať nemusí na konzultaci Matýsek trpět v autě. JInak oba s Matýskem moc děkujeme. Zatím ahoj, pak dáme vědět jak jsme dopadli. M a M :-)
  - - - - -
  tak máme dlaší fotečky z mafiánského úniku z klece :-)
  - - - - -
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=373
  11.1.2009 14:03Marťas
  matysek2008: není zač, ale chtěla jsem se zeptat na ten zverimex, je zvláštní, že by prodávali dvouletého psounka, mám pocit, že se ho chtěl možná někdo spíše zbavit asi kvůli tomu, co má na té pacce, těžko by tak dlouho totiž ve zverimexu vydržel, v jaké kleci ho chovali, měl by ses tam ještě jednou zeptat, jak se k nim dostal, museli ho od někoho odkoupit, tak přeci musí vědět jak dlouho to na té pacce má, buď ho od někoho odkoupili už s tím, což se mi nechce věřit, protože pokud neví příčinu, tak by pokud by to byla nějaká infekce, tak by mohl nakazit i ostatní zvířátka, poptej se ješte tam a nenech se odradit
  11.1.2009 15:00vinny
  no holky se zdá usmířili tak snad bude chvíli klid
  matysek2008: taky sem takhle zanícenou tlapku neviděla, Luna si čas od času vytrhla drápek z klece krve jako z vola ale vždy se jí to zahojilo, takže sem u veta nebyla, nikdy jí to takhle nenateklo, zkus navštívit veterináře co nejdřív, nechci tě strašit ale mohl by o pacinku i přijít
  - - - - -
  matysek2008: jen bych se chtěla zeptat kde ve zverimexu jste ho koupili a zda tam měli i další psouny? popřípadě cenu jestli to neni tajné, pokud se objeví někde psoun ve zverimexu většinou se to rychle tady rozkřikne :) tak se právě divím
  11.1.2009 17:12Jindra
  matýsek2008: koukám, že jsi začal s důvěrou v klece na králíky :o) Psounek potřebuje klec "pro ničitele", ale to poznáš :o)

  Jinak máme doma chřestýše. Ňufík se z ničeho nic špatně vyspal a začal chřestit. Stalo se mu to včera na návštěvě u tety. Takže k němu teď nechodím bez rukavic. Naštěstí má klec dostatečnej počet dvířek, takže Žofindu pouštíme ven na procházky zadníma dvířkama.

  ... a to jsme chtěli jet na víkend lyžovat a "půjčit" je Alešovi. Aleši, nechceš na víkend krvelačnou šelmu? P.S. kožené rukavice v základním balení.
  - - - - -
  matysek2008: Taky můžeš fotky poslat MVDr Jánu Mecerovi (
  http://www.veterinainfo.cz/)

  Jo a náš chřestýš se vytasil s novým zvukem. Připomíná to zvuk, kterej vydává pes když radostně oběhne barák a narazí na páníčka s pamlskem. Takové sípavý zvuk, napúl pískání, napůl štěkání.
  11.1.2009 17:43Marťas
  Jindra: jsem zvědavá, jak dlouho si na Ňufíka nesáhnete, náš Čipánek měl toto období skoro tři měsíce a Samík zatím nic, ne že by mi to scházelo, ale jsme ve střehu, zatím je stále jak mílius, tak uvidíme
  12.1.2009 08:53Káčula
  Já v Matýskovi vidím podle fotek spíš sysla, nezdá se vám?
  - - - - -
  Je dost malinký na dva roky.
  - - - - -
  Ty prstíky má teda hodně špatné - šetří nějak tu tlapku, nebo po ní normálně běhá?
  12.1.2009 10:21Marťas
  Káčula: to jsi mě nasadila brouka do hlavy, je sice drobný, ale musím se přiznat, že o Peťulce jsem si to na počátku myslela taky, nevím, nevím, drobné indicie tu jsou, ale fakt nevím
  12.1.2009 11:24Tabi
  Šmudlinka200X
  barva je jen jedna, tam toho moc nevybereš, cena se pohybuje kolem 4-8 tisíc a věk záleží na Tobě, někdo chce vyloženě mláďátko, jiný je spokojený se starším psounkem z inzerce, ale obojí se těžko shání, chce to sledovat net. Něco o psounech je nahoře v jednotlivých odkazech, případně projdi archív a zkus ještě pobrouzdat po netu (
  http://www.psouni.estranky.cz/ ....).
  - - - - -
  Káčula
  mi se taky zdálo podle první fotky, ale třeba z květináče na mě kouká psounek :), tak já nevím, Mirku, zkus přihodit ještě nějaké fotečky fešáka :), každopádně nožka je fičák :(, nevím, co poradit, ale přeji brzké uzdravení
  12.1.2009 13:06matysek2008
  Čauvec kamarádi. Tak máme s Matýskem za sebou návštěvu veterináře. Předepsal nejakou antibakteriální mastičku a poradil nějaký ten řepík a tak a celkem nám to na první namazání zabralo. je hned vidět alespoň nějaká změna. Jinak v tom zveráku se pomalu už k tomu psounikovi nehlásí. POdle mého o všem museli vědět. Zpět ho už ale nedám a s Matýskem budeme bojovat o to, aby o packu nepřišel, jak nám hrozil doktor. Matýsek v léčbě ochotně spolupracuje a tak už máme snad našlápnuto tím pravým směrem.
  - - - - -
  JO A MATÝSEK SYSEL NENÍ :-D Už máme trošku více foteček, tak jukněte, ale nejsou žádné umělecké, na to není zatím moc času. Spíše se teď snažíme nějak o tu nožku. Tak čágos.
  M a M :)
  12.1.2009 13:08Tabi
  matysek2008
  tak to jsou dobré zprávy :), držíme palce, aby se nožka uzdravila co nejdřív :)
  12.1.2009 13:14matysek2008
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=373
  - - - - -
  Tabi - dekujeme, snad bude vse brzy OK. JInak i dekuji za zastani, ze Matysek neni SYSEL :-D Mozna je trosku retardovanej, ale neni sysel :-D
  - - - - -
  Tabi - jinak jsem koukal do fotek a JULINKA je fesanda :) ty nejmensi jsou vzdy nejhezci :-)
  12.1.2009 14:01Tabi
  matysek2008
  popravdě jsem si tím z první fotky byla jistá, ale další mě rozhodily :), i kdyby byl, holky by Ti tady řekly, že i syslíci jsou úžasní :), ale z květináče na mě kouká moc hezký psounek :)
  díky, malá, ale šikovná, hrabe za 4 :D
  - - - - -
  http://www.rodent-info.net/richardson_ziesel_fotos.htm koukala jsem ještě na syslíky do Němec a teda tam bych řekla, že vidím někdy psouny, asi vrátím odznak psounaře :D nebudem špekulovat, to se pozná jednoduše - už jsi Matýska slyšel se nějak vyjádřit, já nevím k počasí, politické situaci či tak něco? ;) každopádně hodně foť, ať se pokocháme :)
  12.1.2009 14:24Marťas
  matysek2008: tak to je skvělý, držím palce, aby byl Matýsek brzo v pořádku, však o ti ještě bude zatápět, ale stojí to za to, jsou to bobánci
  ....takže čekáme další fotečky psouníka Matýska...držte se
  12.1.2009 15:14matysek2008
  no, kdyz uz jsme u tech syslů... jak se hlasove projevuje sysel oproti psounikovi? poradi nekdo?
  12.1.2009 15:25Tabi
  matysek2008
  koukla jsem do archívu a mettler psala, že syslíci pískají, každopádně si cpou torbičky na rozdíl od psounků :), jestli jsi doma, udělej pár fotek celého fešáka Matýska a hoď je do alba, věřím, že máš psounka :)
  12.1.2009 16:34matysek2008
  jen tak na rychlo... a je sysel porizovaci cenou od psouna odlisny? protoze jestli ano, tak me v tom zveraku tezce okradli a to bych tak nenechal.... musim totiz priznat, ze matysek kdyz ma strach tak piska.. jinak jsem ho se zatim projevovat neslysel...
  - - - - -
  za matyska jsem dal 3.500,-
  12.1.2009 16:44Tabi
  matysek2008
  to může být i cena za syslíka, řekla bych maximální, u psouna spíš minimální
  hele, i kdyby byl Matýsek syslík, věřím, že Ti udělá stejnou radost a bude prima kamarádem jako psounek :)
  ale pokud tam měli napsáno psoun a Matýsek je syslík, určitě bych jim trochu zatopila, páč je to klamání zákazníka
  pošmudlej Matýska, ať je to psounek nebo syslík, určitě je rád, že Tě má a Ty budeš určitě taky :)
  12.1.2009 16:51matysek2008
  Tabi - neboj.. nezmenim na Matyska nazor, kdyz se najednou s psounka vyklube syslik.. i tak ho mam rad a urcite na tom nehodlam nic menit :-) Nahodou je alepson docela sranda :-) Jen bych prave rad udelal trosku dusno v tom zveraku... a to ne male. Na netu jsem ve zbozi nasel, ze syslika prodavaji za 5900,- tak nevim.
  12.1.2009 16:56Tabi
  matysek2008
  teda delší přezdivku sis vymyslet nemohl :D ne, jsem ráda, že to tak bereš, hm, ta cena mi přijde docela vysoká, u nás kdysi byl za 2990,- , ale je fakt, že už jsem žádného dlouho neviděla
  zkus udělat fotky, dej Matýskovi něco dobrého a uvidíš, jestli si to narve všechno do tlamičky a bude mít bouličky :), každopádně mu za celé naše dívčí (včetně mě :D) osazenstvo posíláme pohlazení :)
  12.1.2009 17:00matysek2008
  jste moc hodný holky :-) vypadá to, že opravdu sysluje... vydrzte... nejake foto zmakneme.. snad do vecera bude... dame hned vedet jak je vlozim :-)
  12.1.2009 17:11Tabi
  máme tady i hodný kluky ;), však poznáš, již si chycen do spárů netové psouní rodiny a z toho se už jen tak nevyíjáš, ani nevypískáš :D
  na fotky se těšíme, každopádně tam bude MATÝSEK :)
  12.1.2009 17:36Kožót
  Hlasuji pro syslíka. Je parádní.
  12.1.2009 17:44Jindra
  matysek2008: moc jim nepodléhej. Psounek má černej ocas (u nás se jinej nesmí prodávat, ostatni podléhají cites) - a to Matýsek má. Když se zabydlí doma, tak začne "štěkat". To je takovej legrační projev, kdy si stoupne na zadní a udělá ííí, pak když padá na čtyři tak dělá jiné ííí. Je to hlasité a dělají to rádi. Odpovídají na každé zakašlání, zacinkání příborem a tak...
  12.1.2009 17:50vegous
  ahoj, dlouho jsme se neozvali, protože moc pracujem .... a ty naše psouní myši taky... pelíšek ze sena mají krásnej... je to velká senová kopa s norou.... a včéra jsem obdržela první kousanec od Míši...úspěšně se mu "vyvalily kulky" a při pohlazení mě prachsprostě napadl.... ještě že pořádně neskousl a kousl spíše do kosti... je to prostě pořádnej psouní kluk ... ha.. asi budu muset pořídit rukavice :) no a naše Bobinka, abych jí neopomíjela je stále relativně čilá na svůj věk... je sice tak o 1/2 menší a hubeňourka, ale vcelku dobře užívá podzimu psouního života.
  - - - - -
  ps: hlasuji také pro syslíka
  12.1.2009 19:31Anežka
  Matysek2008 - Ahoj, jukala jsem na fotky a Matýsek mi (kromě toho, že je k sežrání :-)) připadá jako sysel. A 3500 za sysla je celkem dost, většinou stojí do dvou tisíc. Už jsem tady kdysi psala, že mi rodiče chtěli udělat radost a k narozeninám mi ke Kryšpínovi sehnali ve zverimexu "psouní" slečnu (jak jim prodavači tvrdili) a bohužel se jednalo o syslíka. A abych z nich vůbec dostala zpátky peníze, musela jsem zapojit Českou obchodní inspekci a Krajskou veterinární správu. Takže držím palce :-)
  12.1.2009 20:14Vinny
  Tabi: my za Bou dali 4tis. jako za 2letýho samce :), holt se nám to tak úplně nepovedlo, dneska bych řekla že cena pod 5tis. je spíše vyjímkou
  jinak se musim připojit mě hlavně na té první foce připadal jako syslík až sem se vyděsila ale zadek zase vypadá jako psoun :) holt asi hybrid :), ne matysku ať je to jak je to určitě bude dělat jen radost, co se týče ceny souhlasím za psounka málo za sysla moc, ale hlavně ať se mu uzdraví pacinka a bude určitě dělat samou radost
  u nás se bojové období opět přesunulo na psi, i když to spíše vypadá že Bou právě došla k názoru že už se s novým teritoriem smířila a děs se všechno chlupatý co se přiblíží, zle pochodil i kocour co se snažil pošťuchovat packou, naštěstí zatim dává jen výchovný gribací
  12.1.2009 20:18matysek2008
  POZOR POZOR všem! Mirek a Matýsek oznamují, že oficiálně jsme SYSLÍCI :) Vše jsme podrobně prozkoumali na netu a spanem veterinářem Pokorným a došli jsme k proto k tomuto závěru. Hned na to jsem neváhal a vyrazil do zveráku, kde jsem si celé vedení pěkně podal a za matýska jim všechno vytmavil. Nejdříve se mi snažili namluvit, že je to to samé a že v tom není rozdíl, tak jsem si vyžádal zápis, pod jakým názvem Matýska nakoupili a pod jakým ho prodali. Ten mi odmítli vydat a obrátili se telefonicky na ZOOveterináře z ústí, který se jim údajně o MAtýska staral. I v něm jsem ztratil důvěru, pač jeho nemocná packa byla dlouhodoběší záležitost a na to, že mu "prý měl" pravidelně stříhat drápky tuto skutečnost zanedbával. Nejdříve mi chtěl namluvit, že se opravdu pletu a že je to jedno a když ze mě začali padat veškerá fakta která jsem sehnal na netu a HLAVNĚ ZDE POMOCÍ VÁS, tak uuznal, že mám pravdu a že mi prodali po názvem psoun syslíka. Hned na to tedy bylo voláno majiteli zverimexu mimo mou přítomnost a prodavačka přišla s tím, že by to mohla zahojit 1000,- která mi bude vrácena. Nenechal jsem si ani od cesty tu jeho nožku, pač to stálo NEJEN za jednu připomínku. Myslím, že byli prodavačky rády, že jsem odešel. No to je asi tak vše. Snad nebude vadit, že mezi psouníky tu budeme s Matýskem trošku syslíkovat :-) Tak krásný večer přátelé a děkuji za rady. Dáváme pac a píííísk :-D
  12.1.2009 20:23Vinny
  matysek2008: to je dobře že ste si to nenechali pro sebe, hodně "obchodníků" se snaží namluvit že psoun a sysel je to samé pravda to není, ale i přesto věřím že ti bude dělat jen samou radost a určitě je rád že se ze zverimexu dostal
  12.1.2009 21:14Ales
  Myslim, ze i syslika vitame vrele dal:)
  12.1.2009 23:19Jindra
  matysek2008: neboj, syslíků už tady pár je: https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?mode=prehled&uid=241 https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?mode=prehled&uid=272 ...
  13.1.2009 08:13Káčula
  Mirku, já se moc omlouvám za tu kacířskou myšlenku, že je to sysel, ale nechat tě beztrestně oškubat zverimexem by mi svědomí nedovolilo :-) Držím palce, aby se Matýskovi brzy uzdravila packa a abyste se spolu měli dobře!
  13.1.2009 09:39Tabi
  nojo MM musí mít něco extra, nemůžou jako všichni ostatní íjat, oni musí pískat :D
  Mirku, nandal jsi jim to hezky :), Matýska pohlaď, že mu uděluji Řád psouna v převleku ;))

  Káčul, nene, víc z nás pochybovalo :), jen Ty jsi to nakopla k rychlejší akci :)
  13.1.2009 13:21Marťas
  matysek2008: ahojky, tak Vás vítáme do party, je fakt jedno jestli je Matýsek psoun nebo syslík, myslím, že už je také člen rodiny.....a co packa? jsou vidět nějaké pokroky? nezapomeň nás průběžně informovat
  ....ať se packa brzo zahojí....
  13.1.2009 15:25miska
  Ahoj, tak koukam, ze tady mame sysli konkurenci :) Ahoj Tabi, jak se mate? My uz bydlime v novym a Matysek je neuveritelnej nezmar, uz 3x mi doma rozkousal kabel k internetu, dnes mi ten muj volal, ze uz ma nepouzitelnou i nabijecku na mobil :) pritom kdyz sem jeste bydlela u nasich tak ho kabely vubec nezajimali. Je strasne hravej a dava nam dost najevo jak se nudi, kdyz je zavrenej v kleci, tak doufam, ze se na jare zadari a poridime mu kamaradku :)
  13.1.2009 15:42Tabi
  miska
  ahoj :), máme se fajn :), Rozárka spí, Julča přestavuje, prostě pohodka :D kabely naštěstí v dosahu nejsou, teda až na net pro celý barák :D, tak ty snad zůstanou nedotčené, ale zdi mají okrasný rantlík opět v několika lokalitách - u kachláků a pod topením, chápu, že naše zazdění nemělo ten správný okrasný prvek :D
  na kamarádku držím Matýskovi palce a posíláme pohlazení :)
  13.1.2009 17:16vegous
  ahoj, taky vítám matýska i páníčka, a musím uznat, že páníčk skvěle zabojoval, bravo BRAVO...
  13.1.2009 22:07matysek2008
  album
  Tak trošku opožděně, ale dodali jsme s Matýskem fotky, jak postupně zachraňujeme Matýskovo packu, aby o ni nepřišel, jak nám hrozil veterinář.
  - - - - -
  miska: koukam, ze jmenovec sysliho Matyska pekne radi. Jsem zvedavej, jak souboj psounika s kabelama dopadne :-) No, kdo asi tak muze vyhrat vdemolicnim souboji... :D
  Tabi, Vegous: Dekujeme dekujeme :)
  13.1.2009 22:34Marťas
  Matysek2008: myslím si, že nic lepšího nemohlo Matýska potkat, vytáhnout ho ze zverimexu a´pomoci mu léčit pacinku, oni si to ti naši bobci zaslouží, uvidíš jakýho budeš mít doma mazlíčka.....není nad lásku a péči a ani nám to tisíckrát vrací.....
  - - - - -
  snad se to brzo zahojí
  14.1.2009 09:48miska
  matysek2008: no kdyz jsme ho meli doma prvni mesic tak jsem si rikala, ze mam snad nejhodnejsiho psounka na svete, ze nic nenici a porad by se jen mazlil...no po mesici uplne obratil porad je to mazel, ale je jako demolicni ceta, protoze je mi lito ho nechavat v kleci kdyz jsem doma tak mi nezbyva nic jinyho nez za nim porad chodit a jednim okem ho hlidat :) pritel rikal, ze i kdyz psoun neni nejlevnejsi tak nas porad vyjde levneji poridit druhyho, aby se to nase torpedo zabavilo, nez opravovat to co znici, ale ja bych takovej optimista nebyla :) ale ma teprve 2 roky, ja si myslim, ze se snad jeste trosku uklidni
  14.1.2009 10:18Tabi
  miska
  dva jsou super, nemůžu sice říct, že by naše míň zlobily :D, ale určitě jim je líp, tak hezky jsem se já třeba zavrtat do sena k Rozárce nikdy neuměla :D

  matysek2008
  super, za chvilku bude mít packu jako novou :)

  včera jsem myšky vypustila, Julča běží rovnou kutat (do skříně, do role koberce ..) a Rozárka si přišla pro pomazlení, to hned přiběhne i její jednovaječné dvojče Sanka :D a musím drbat duo, škoda, že už si spolu holky tak hezky nehrají, teď spíš Kryšot oňuchává Rozku, ta se položí na záda a nechá se vozit po parketách :D, ale jinak jsme fakt docela nornální rodinka :D
  14.1.2009 12:54miska
  Tabi: Ja vim, po predeslych zkusenostech se Samikem, uz bych Matyska samotnyho nenechala, jen bych chtela mlade, protoze i Samik se ke me dostal az ve dvou letech. Tak budu doufat, ze budeme mit stesti :)
  14.1.2009 17:23Jindra
  Ahoj vespolek,
  Tak musím poreferovat o tej naší smečce. S Ňufíkem mlátí hormony a nedá se s ním mluvit. Žofi je přecitlivělá a všeho se bojí. Občas se s ní dá mluvit a nechá se vytáhnout z klece. Ale to si jen zaleze do postele a hodinku si pospí a pak se začne plazit po kleci zvenku a chce dovnitř. Vevnitř se okamžitě začne hádat s Ňufkem.

  Zvláštní je, že když je Žofka venku, tak se Ňufík v kleci tak nějak uklidní a je s ním o malinko lepší řeč. Dneska když jsme přišli z práce, tak dělal tip-tip-tip že nebylo slyšet vlastního slova a dělal to aspoň půl hodiny v kuse.
  14.1.2009 21:47vegous
  jj, u nás se hormony rozjely naplno, míša na mě útočil, i když jsem mu chtěla dát žrádlo... ještě že maj ty ocásky a leccos se dá vytušit... tak jsem sypala zrnivo přes klec ale to ho neodradilo... skákal po kleci (uvnitř) a cvakal a ošklivě koukal... chudák bobinka z toho má stres a začne zoufale štěkat... zatím jí moc neobtěžuje .. ale uvidíme, možná ji budem muset stěhovat, jako kdysi od Kukýška.... ps: jo a míša se hormonama asi přehřívá, takže teď leží rozplácnutej na dně klece...
  14.1.2009 22:25Ales
  U nas jsou hormony celkem v norme. Jim se stale snazi dostat se Adelce pod sukni, ale zatim stale jen dostane facku:). A to ma Adelka vzadu pod ocaskem neco, co se podoba cajove ruzi v rozpuku:). A ted jsem to tu pochytal a svorne lezime na sedacce a mame chovaci:)
  15.1.2009 06:56Marťas
  u nás to také zatím jde, Samík na Peťulku roztouženě doráží a Peťule to odráží kousáním, včera se trochu víc kočkovali, ale v tom horším slova smyslu, pak také proběhlo chování, ale každý na jedné straně, aby byli od sebe, Samík na nás zatím necvaká, ale nemá takové touhy vylézt z klece...
  15.1.2009 10:03Jindra
  tak Mirka k ránu nevydržela a rozsazovala každého do jiné klece. To je dost uklidnilo, takže dneska mají samotku. Legrační je, že Žofinda vystěhovala všechno seno z domečku a nanosila ho do rohu kterej je nejblíž k Ňufkovo kleci.
  15.1.2009 10:16Tabi
  koukám že máte většinou doma veselo :))
  misko, je Ti jasné, že se pak nebudeš nudit ;)))
  15.1.2009 16:58miska
  Tabi: nastesti mam 2 klece a nekolik mistnosti :)
  17.1.2009 15:27liluš
  kolik tak stojí sysel richardsonův?????
  18.1.2009 06:44borik
  zdraviim nevite prosim kde bych mohl zakoupit maleho psounika rozhodli sme se s manzelkou ze by sme si ho cteli poridit:)
  18.1.2009 21:22vinny
  borik: max. inzeráty, psouni se již nemohou dovážet tudíž je velmi obtížné je sehnat a jejich pořizovací cena není zrovna taky nejmenší, mláďata se většinou rodí na jaře
  - - - - -
  liluš: +/- 3000,-
  - - - - -
  u nás zavládlo relativní příměří až na tu vřeštící klec pokud se objeví ostatní zvířata, holt Bou už se cítí jako doma a dává to patřičně najevo, lidi sou v poho ale chlupatý věci v teritoriu těžce nese
  19.1.2009 10:26Jindra
  Ahoj vespolek, tak jsme doma zkusili odloučení podle Veroniky (arturek) a kupodivu to zabralo. Takže u nás máme od pátku mazlíky největší, jenom Ňufík je pohublej, protože vrámci vztekáníse neměl čas na jídlo. Probíhalo to tak, že se ve čtvrtek v noci ti dva hádali v kleci tak, že se nedalo spát. Tak Mirka vzala Ňufíka a dala ho do menší klece. Klece jsme postavili vedle sebe, takže celej den stáli nalepení na mřížích. Pak jsme jeli na víkend, takže jsme je šoupli do přepravky a tam už byli v pohodě a do rána z nich byla mazlivá sluníčka.
  19.1.2009 10:42Saninka
  Ahojik tak snad se mate dobre:-) my mame prirustek:-) potkanka:-) tak snad nekdy psouni jeste budou:-)))))
  19.1.2009 19:54arturek2
  Jindro, super, že to zabralo i vám :o) Od té doby, co byl Timon na hambě je milionovej :-D
  21.1.2009 17:13vegous
  ahoj, tak u nás zabralo jen to, že se Bobinka konečně vyspí..... ale kolem míši se stále nedá ani projít, natož na něj sáhnout.... horší je, že už pomalu musíme vyčistit klec :( takže operace lapání agresora bude muset proběhnout...
  22.1.2009 11:49Marťas
  ahojky, chtěla jsem se zeptat, máte všichni problémy se samci /ať žijou chřestýši/, musím se přiznat, že Sam je pořád v pohodě a já jsem z toho trochu nervozní, kouličky zatím nemá ani zvětšené /bojím se, aby náhodou nebyl vykastrovaný, ale to by se snad Peťulky ani nevšim,ne?/, když to porovnávám s naším zemřelým Čipánkem, tak ten už někdy od poloviny prosince byl naježený a kouličky měli hodně, hodně velké / Sam Peťuli nijak výrazně nenahání, jednou se trošku více porvali, ale jinak ji nechává na pokoji
  - jak to máte se svými "miláčky"
  - - - - -
  nechá se v pohodě chovat a dělá mrtvého brouka /sice se nehrne z klece tolik jako předtím, ale vyndat se nechá dost často/
  22.1.2009 12:18Káčula
  Marťas, kolik je Samovi? Kajča byl taky první 2 roky úplně v pohodě, 3. rok měl ostřejší tak týden v listopadu a letost to byly sotva 3 listopadové dny.
  22.1.2009 13:01Marťas
  Mělo by mu být 3,5 roku a Peťuli okolo 2,5
  22.1.2009 13:40Káčula
  Holt asi není každý psoun kanec :-) Já jsem za klidnějšího platonika Kajču vděčná :-)
  22.1.2009 14:00Marťas
  a dálo by se nějak poznat, zda je vykastrovaný?
  22.1.2009 14:24Káčula
  Veterinář by to poznal snad určitě, ale laik pohmatem snad taky, ne? Zvlášť jestli máš doma kluka i holku.
  22.1.2009 15:45Ales
  mohl by mi, správce, prosím, znovupovolit vytváření alb:). uz mi to šlo a ted se mi to zase nedaří...šikovný Jindřich mi popsal postup jak pro vola (ono by to podle návodu taky mělo být jednoduché jako pro vola), ale za jménem mi chybí tlačítko Alba...
  jinak u nás se to pomalu začíná dostávat do normálu...Adélka se uklidňuje a už není tak oteklá. zato začíná být neskutečně mazlivá a neustále mi tiskne čumák na čumák...a Jimovi se hojí kousance a šrámy od manželky a je nejradší se mnou rozpláclej pod peřinou a podřimuje ( a já taky:)...takže tato zima proběhla ve velké pohodičce:)
  22.1.2009 17:08Tabi
  Ales
  hototo :))
  hele a to máš schválně dvě přezdívky? :D nebo jsi zapomněl heslo? :P to by se dalo vyřešit ;)
  22.1.2009 19:13Ales
  jsem zapomnel heslo, tak proto:)
  - - - - -
  takhle to u nás vypadá...všude samej psoun:)

  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=376
  23.1.2009 08:06Káčula
  Aleši, kouzelné fotky, obzvlášť ty spací :-)
  23.1.2009 08:51Ales
  Káčula...spaní je obzvláště oblíbené:)...teď mi tu spí v posteli pod peřinou každý z jedné strany přitisknutý a já se mezi nimi snažím mít položený noťas a vyřizovat maily:)
  23.1.2009 09:25Tabi
  Ales
  chjo, takové krásné sci-fi :)))) spící psoun se u nás vyskytuje jen v kleci, no kecám, někdy Julča usne v kuličce ve skříňce nebo Roza na budhu u sekretáře, ale že by se vyvalily na záda a hodily chrupku, to jsem nidky neviděla, úžasné :o))))
  23.1.2009 09:34Marťas
  moc hezké fotky
  naši bejvalí byli taky schopni chrupat na krovkách v peřinách, ale u Samika s Peťulkou to je zatím nemožné, Peťule cupuje všechno co není seno a Sam všude kudy projde tak ve velkým značkuje, takže do peřin mají vstup zakázán.....
  23.1.2009 11:31Ales
  no ono nám to tu taky poněkud značkuje, takže spíme téměř stále v čistě vypraných peřinách:)
  23.1.2009 14:17Bajunka
  Týjo PSOUNI to existuje?To sem nevěděla že to něco je natož hlodavec!A jací jsou?
  23.1.2009 15:46Ales
  Bajunka...uuuuužasnyyyyyyy:)
  23.1.2009 17:29h.
  adelka-to je teda bříško......
  25.1.2009 09:45Saninka
  Ales: to jsou uzasny fotky:)
  26.1.2009 09:26Uprimnesrdicko
  ahojky, ja se chci se zeptat, kde se da psoun koupit? jsou nejake specializovane chovne stanice nebo normalne ve zverimexu? a kolik takovy zviratko stoji? Diky Martina
  26.1.2009 18:19vinny
  Uprimnesrdicko: v dnešní době a u nás se dá už koupit velmi těžko, max. na inzerát, pořizovací cena od 5tis. výš
  Ales: fakt nádhera :) závidim, já minule jen tak tak zachránila peřinu před úklidem do klece
  27.1.2009 09:36Berticek
  Ahoj, tedy vsem vam uprimne zavidim, jelikoz Bertik me ulovil letos jiz 3x a z toho jedno prokousnute zapesti, siti jsem nestihla, podle toho to vypada. Porad chresti a je na me uplne vysazeny:-(Utoci, cvaka, jeci jak protrzenej....O klidu a pohode se uz od vanoc neda bohuzel mluvit. Snad ho to pousti.
  Rozarka zatim nepochopila co se deje, bojim se, co na me pripravi pristi rok. Duo agresor bych musela ovladat dvemi kostaty:-)
  Ales: krasny fotecky, jsou to fakt psouni uplne k zulibani!!
  27.1.2009 12:39Marťas
  Bertiček: ahoj, tak to je mi moc líto, je fakt,že náš Čipánek se také takhle ve 2,5 letech přes zimu změnil a to období měl dost dlouhý /prosinec až polovina března/, ale samičky snad takto útočné nejsou ne? Bejvalá Sárinka i teď Peťule jsou v poho. Kousance bez šití se fakt velmi těžko hojí /skoro skalpovaný ukazovák se hojil přes 1,5 měsíce/ a přitom by to pár štichů spravilo /příště si říkám, že to šití musím stůj co stůj podstoupit/ ale doufám, že to nebudu potřebovat...
  Držím palce, aby byl Bertík co nejdříve v poho a tobě brzké uzdravení ...
  28.1.2009 10:12Bertíček
  Z agresinviho chřestivého Bertíka je agresivní chřestivý skákající Bertík. Vážení, to byste koukali co vsechno je psoun schopen překonat, jen aby me ulovil. A to na nej jdu s pastičkou, tabletkama, oriskama a vsema tema dobrotama po kterych by se utlouk....nic. To pako tam sedi a cumi, cvaka zubama, slinta si az za usi a nezere.....boze at uz je konec nebo z nej udelam rukavice:-)
  mejte se a lovu zdar:-)
  b.
  28.1.2009 10:44Ales
  bertíček...tak se přijď na chvíli uklidnit k nám...pochováš si klidného psouníka, co se tulí v posteli k boku a rád se chová u televize:)
  28.1.2009 11:57vegous
  ahoj, tak včera proběhla akce úklid klece u agresora míši. dvoje rukavice, oči na vrch hlavy..... a ono to proběhlo vcelku vpohodě, až mi bylo líto, že mu moc nesmím věřit... ale byl asi rád, že ho zase někdo pohladil.... možná se blýská na lepší časy ¨:)
  29.1.2009 10:22miima
  ahojky mám králíka jessicu je černo bílá je moc hezká má tady nikdo králíka ? jestli jo tak mi napište na číslo 728741253 pa miima
  29.1.2009 11:39Kožót
  miima: https://www.kralici.cz/diskuze.asp