od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Duben v roce 2014
 • Zobrazuji 10 zaznamu.
 • 8.4.2014 13:42OL
  jsme byli na kontrolu s parazitama,žádná cheyletiella ani plísen se nenašli,hurá mám snad psouny zdravé.se mi to nějak nezdálo nějak se mi podrbávají.ted si ch. dala záležet hledala dobrých 20minut.předtím tu potvoru na nýlkovi,teda na jeho chlupech našla hned,snad za 3minuty.potkali jsme tam psounka,krasavce,měl 1400 a taky měl hezké jméno jako ten zajíc ze čtyrlístku.paní si myslela že mám světlé psouny,pinda byl takový hodně zrzavý.
  11.4.2014 20:11bizon
  máte někdo zkušenosti psoun a burunduk jestli se snášejí?
  11.4.2014 23:50Lucies
  Bizon, já bych obecně nedávala psouna k menšímu nebo slabřímu zvířeti.
  15.4.2014 18:57OL
  nýlek už u nás bude skoro 5měsíců.sem si všimla že je z jiného druhu než ty dvě.ty mají tapky černé,bílé mají jen polštářky a ty konce,jako zespoda u drápků,nílek má celou tlapičku bílou.a jak ty tlapky mají jiní psouni?
  15.4.2014 23:02Katka
  ahoj, potřebovala bych poradit, můj psounek, je tedy už starší, ale všimla jsem si, že má lysiny, nemá někdo s tímto problémem zkušenost. Děkuji
  16.4.2014 18:00Alice
  Dobrý den,
  prosím Nazgula,aby mne kontaktoval na e-mail
  alice.f@post.cz .
  (Jsem předchozí majitelka Zora a ráda bych s ním něco probrala,ale ztratila jsem na něj kontakt.)
  Pokud někdo z vás má kontakt na Nazgula,prosím,předejte mu moji e-mailovou adresu.
  Děkuji
  Alice
  22.4.2014 19:26ivana
  Ahoj tak máme doma nový přírůstek. Koupila jsem Vikince novou kamarádu belu. Je to pěkně zvědavá holka ale jinak mazel hned první den se očuchaly a nebyl problém aby se seznámily. Ale aspoň nejsou samy a pokaždé se vítají a pusinkují když je pustím. Je to sranda na ne koukat. Jen mám první týden pokousané prsty protože jsem jí zkoušela vodítko a není na něj zvyklá. To bude oříšek a taky kam se nedostane tak to po odstrčení štěká a kouše. Takže kdo to déle vydrží než si zvykne co nesmí dělat. Ještě to odnese asi njaký kousanec ale je tu živo.
  25.4.2014 07:11monika
  Ahoj,

  Všechny vás zdravím, píšu jen pár novinek. Před 10 dny Oskarovi zase vypadl zub, teď nám dorůstá a příští týden Oskara objednám k vetovi, možná mu vytrhneme i ty zbylé hlodáky, jestli to ještě půjde, protože s nimi máme pořád problémy. Jestli to půjde se ukáže snad na RTG.
  Vet. Pokorný byl na nějakém semináři a prý to těm psounům doporučují ihned, co se zjistí problém s odontomou. (i když se zdá, že se třeba odontoma nezhoršuje).

  Kromě hlodáků má Oskar problémy ještě s Boženkou, POřád mu škube ty chlupy, takže má vypelíchaná celé záda, vypadá jako skinni psoun, bojím se brát ho i ven, aby se mi nespálil. Rozdělovat je ale kvůli tomu nechci, vždycky když Boženka škube, Oskar drží a zavírá slastně očíčka, asi je to úchyl.

  Úchyl jsem i já, protože dnes se mi zdálo, že mám malé kleci 80 x 40 kromě Oskara a Boženky i další 4 nebo 5 psounů. Nějak jsem se jich ujala, už nevím jak a proč. Ale měla jsem je několik měsíců. A najednou mi došlo, že venčím a nechávám běhat jen O+B a ty ostatní zanedbávám. Najednou jsem si uvědomila, že ty ostatní vlastně nemám ani ochočený a když jsem zkusila vypustit všech 7 psounů najednou, všude lezli, cupovali, skákali z výšek, prostě masakr...Prostě další sen do sbírky a šílenostech spojených s psouny :-) Když jsem se probudila, dost se mi ulevilo :-)

  No ale aby u nás veselo bylo, ode dneška do středy u nás bude bydlet ježek, tak tam přeci jen zvěřinec bude :-)

  Hezký víkend všem a co nejmíň nemocných chlupáčů
  25.4.2014 09:38Lucies
  Moni, držím palce, ať to zvládnete!
  25.4.2014 15:47Markéta
  Moni, když už jsi zmínila to zdraví u chlupáčů - máme s Ballískem další "veselý" zážitek: Včera jsem ráno budila synka (se kterým Bally v noci spí) a koukám a bledě zelené prostěradlo bylo středně hnědé.. Říkám synkovi, co tam vyváděl, vypadalo to na první pohled jako od vodových barviček. No a pak jsem se podívala psounovi na zadek a bylo to jasné - průjem jak bič a celé prostěradlo od toho! Do klece se sice vykadit šel, ale pak si to šechno vytřel do prostěradla! Tak jsem si vzpomněla, že den před tím vlezl do odpadkového koše, ve kterém byl vylitý olej od karbenátků. Ten čuňák se toho asi nažral a pak z toho měl takový průjem.. No takže jsem ho pořád dokola umývala, celou klec jsem musela uklidit, postel samozřejmě dát do pořádku, smradu u nás bylo, jak kdyby tu bydlela tlupa skunků! Naštěstí se na suchém krmení dal rychle sám do pořádku, nakonec jsme ani nemuseli na veterinu.. Opravdu smradlavý zážitek!