od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Červen v roce 2014
 • Zobrazuji 8 zaznamu.
 • 3.6.2014 19:56konemy
  Markam:Do inzerce!
  4.6.2014 12:06monika
  Posíláme myší pozdravy.
  Oskar už je od února vyplešaťělej od té Boženky. V březnu ho viděla Radka a John a vypadal ještě hůř, než v únoru u Aleše.
  Teď měl holá už skoro celá záda a Boženka ho systematicky škubala pořád. A on pořád drží a směje se u toho.
  Ale zdá se, že přišel drastický zlom a všude najednou v jednom okamžiku mu teď o víkendu začly rašit nové chlupy.
  Za pár dní tak povyrosly, že je to krásnej plyšovej krasavec. Má je ještě kraťoučké, ale strašně heboučké, takže už se člověk necítí tak provinile, jak to zvíře vypadá zuboženě :-)

  A počasí se už vypršelo, tak teď zase chodíme venčit, je to paráda. Akorát louku by mohli posekat. Ale už jsme si tam vyšlapali takové pořádné kolečko a dnes budeme šlapat zas, ať mají myši víc prostoru a ať i my na ně vidíme lépe.
  Kdo by chtěl dorazit (Aleši, Johne, Ráďo), dnes, zítra i v pátek nejspíš půjdeme každý den ven.
  28.6.2014 06:44Anonym
  Romeo přeje hezké prázdniny
  28.6.2014 19:32monika
  Ahoj Romeo,
  Dlouho ses neozval - tobě taky!

  Pro Radku a Johna - vzpomínka na jarní venčení :-)
  https://www.kralici.cz/psouni/alba.asp?a=710

  Jestli máte taky nějaké fotky, dejte je někdy taky do alba :-) Vím, že jste měli daleko hezčí než já :-)
  Pa,
  M.
  28.6.2014 22:57RadkaS
  Ahoj ;) mela jsem ted hodne prace ;) tak jsem ani nestihala odepisovat ...Myslis ,ze mam lepsi fotky :) mozna tak video jak me pocurala Bozenka ;D
  - - - - -
  Ale nejake fotky jsem dala do alba
  30.6.2014 11:59Markéta
  Máte prosím někdo zkušenost s tím, že by se psounkovi udělala na hlavičce taková malá růžová boule? Na pohmat tvrdší, nicméně nebolestivá, velikost několik milimetrů (odhadem tak čtyři až pět)? Taky se mi zdá, že má kolem oček trošku olysalé chloupky, ne uplně holá místa, ale spíš řidší srst. Mohla by to být nějaká alergická reakce? Seno má už delší dobu stejné, podestýlku, co má teď, už taky měl a co se týká žrádla, tak až na obvyklé věci mi teď před pár dny kousl do hlávky červeného zelí a včera do syrové brambory, ale z toho by to snad být nemělo..
  - - - - -
  Ještě možná důležitá poznámka - vůbec jsem neviděla, že by se drbal, ať už v těch místech, kde ta boulička je, nebo někde jinde.
  30.6.2014 15:22monika
  Ahoj Markét,

  Moc neporadím.
  Může to být od bodnutí hmyzem, tuková bulka ale i něco jiného. Takhle ze vzkazu se radí špatně (fotku nemáš?)
  Já jsem se třeba hrozně divila, že když Oskarovi vypadaly všechny chlupy, tak sem objevila několik takových několika milimetrových bulek na obou tvářích. Někdy se možná bulka ukáže tím, že např. v souvislosti s přesrstěním nejsou chlupy tam, kde bývají.
  Když má chlupy, tak je nenahmatám. Ale když byl vypelíchanej, vypadal, jak kdyby měl nějakou nemoc.
  Ale tím, že to měl na obou stranách, nedrbal se, ani tam nebyly žádné rány, ani ho to nebolelo, když jsem to všelijak zkoumala, tak jsem to za sebe vyhodnotila, jako ,,normální". Teď už chlupy má a bulky nedokážu nahmatat, ale vím, že jsou tam pořád.
  S jistotou by ti asi poradil veterinář. Ale kdybych si myslela, že ty bulky jsou podobné těm našim, tak bych tě tam asi ani nehnala. Ale fotku našich nemám, protože byly vidět, ale foťákem se mi to nepodařilo vzít, nic na té fotce poznat nebylo.
  30.6.2014 17:32Markéta
  Moni, díky za odpověď. Co se týká těch bulek, o kterých píšeš, vím, co myslíš, to mívá Bally občas taky. Takhle je ale větší a mezi chlupy jde zřetelně vidět. Navíc má kolem očí opravdu hodně vylysalé chlupy.. Shodou okolností se před chvilkou na těch místech drbal, ale jen chviličku a viděla jsem to teda poprvé, jinak fakt ne. Fotku bohužel nemám, on je teď hodně zalezlej a navíc bych to asi sama nevyfotila, aby to bylo vidět. Odpoledne jsem s ním byla u vetky, ale bylo tam úplně narváno, vůbec to nepostupovalo, vzduch vydýchanej, no a já v sedmém měsíci... Takže jsem to po půl hodině zabalila, bylo mi tam fakt už zle, zítra druhý pokus...