od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Květen v roce 2015
 • Zobrazuji 4 zaznamu.
 • 3.5.2015 16:04Nazgul
  Ad kupní smlouva: Otázkou je, jak by se takové ustanovení vymáhalo.
  14.5.2015 11:07Silva
  Tento příspěvek píši pro ty co stále mají poci, že brát psouna na preventivní grentgen je zbytečné. Lidi není, jela jsem s holkama na preventivku a na rtg.zjistl vet. Pokorný odontomu v počátku. Navíc jí dolní zuby rostou tak, že jí rozštíply horní zuby vedví. Velmi jí to bolí a bez rentgenu bych to jen tak nezjistila. Ono podívat se psounovi do tlamy, aby jste viděli tento problém není jen tak. Já však věděla, že tento problém je tak jsem věděla co hledat. V pondělí díky včasné diagnostice jedeme na obroušení dolních zubů, toto podnikneme ještě jednou a poté Terezce budou dolní zuby vytrženy. Lze to provést jelikož odontoma je již v takovém stádiu, že jí hozní zuby již nerostou. Jeví se to jako drastické řešení, ale bolest kterou měla při krmení byla asi hrozná. Jedla velmi opatrně, pokud vůbec jedla. Jde o krásnou 5 let starou vitální samičku, na které by jste na první pohled nic nepoznali její nechutenství a náladovost jsem dlouho přisuzovala smutku z úmrtí Bobinky. Stále jí hledá a že má takovéto zdravotní potíže by mě asi hned tak nenapadlo jelikož to není při zběžné prohlídce vidět. Protože jsem se v poslední době setkala v praxi s názorem typu ,,známí mají tři psouny a nikdy neměli žádné potíže jako ty,, rozhodla jsem se sem tento příspěvek hodit. Já jsem také netušila, že takový problém máme. Nic méně pokud by se na to včas nepřišlo důsledky by byly zřejmě fatální.
  31.5.2015 10:43Lucies
  A máme tu opět naši prodejkyni supersamce psouna. Tentokrát inzerát zestručnila. http://zvirata.bazos.cz/inzerat/47987130/psoun-preriovy.php Jen je zvláštní, že když si zadáte do google e-mail, který má v inzerátu, tak vyskočí z ledna poptávka po samičce pro autistického syna...
  Paní bude buď podvodnice, nebo duševně nemocná.
  31.5.2015 22:33Silva
  Mimochodem odezva na tento inzerát byla myslím dost jasná a i přesto vím, že se pídili po každém v tu dobu volném psounovi. Doufám, že neúspěšně. Bohužel pokud se jim to povedlo a nyní se jich zbavují, tak aby je cholera po poli honila.