od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Červen v roce 2016
 • Zobrazuji 5 zaznamu.
 • 6.6.2016 12:38Jitka
  zdravím všechny psouní páníčky :) nebyla jsem tu tak dva roky. Pečlivě jsem si teď pročetla diskuze posledních měsíců a to je změn. Jinak mé emilce bude letos šest, frenky má o půl roku míň. Emi je spíš ta pracovitá co nemá čas moc na mazlení spíš se zaměřuje na kartony a zeď :D a frenky je gaučák. Říje u nás neprobíhají.Frenky to zkoušel první rok v pubertě a první zimu si hlídal spíš klec, že nechtěl z ní jinak krom příznaků zvětšení kulek či kačenky vůbec nic. Měla jsem štěstí.Oba ze zveráku.Emi petcentrum a Frenky zvěrokruh.Oba nechtění.Jinak na zdravotní stav dohlíží jekl.I když jsem z ostravy těch 170km si zajedu.Je příjemný pečlivý, zbytečně nerýžuje peníze,je to odborník a umí vysvětlit poradit.Zrovna teď minulý týden jsem tam s nimi byla.Jednou za rok pro klid prevence.Kontroloval hlodáky stoličky oči uši srdce no komplet. Jinak frenky trpí na tukové bulky, tak mi na to dal vigosin. Má to nastartovat metabolismus a tukové tkáně by se měly začít odbourávat z těla.Jak jsem to dneska na netu studovala obsahuje to carnitin, pomáhá to játrům a ledvinám.Vedlejší účinek však je jak jsem si na frenkym všimla a i tam píší větší aktivita, dobití energie :D včera ani po dvanácti hod venku nechtěl do klece :D a podporuje i chuť k jídlu.
  7.6.2016 22:06Silva
  Jitko - gratuluji k tak povedenému párečku. Současně děkuji za info o panu doktorovi Jeklovi i infu o tom preventivním léku. Každá taková zpráva je supr :)
  8.6.2016 13:33Lucies
  Jituš, díky, napsala jsem to do vhodných výrobků :)
  9.6.2016 12:53Jitka
  Milý chataři a chalupáci - majitelé myši- dotaz na vás.Když berete myši sebou třeba na week na chatu chalupu,vozíte sebou jejich domovskou klec a nebo tam mají svojí novou druhou?chci začít brát myši na weeky mimo město a ta jejich domací bytová je strašně velké monstrum takže bych jim pořídila druhou, ale jinou novou na barák.mám ale strach z toho co to s nimi udělá nové prostředí a neznámá nová klec.podělte se zkušenostma
  9.6.2016 18:16Silva
  Většina psounů je hodně zvědavá a tak si rychle zvyknou. Já jsem na cesty brávala pouze bednu, ve které měli pelíšek. Když už prostředí znali a zvykli si na cestování a jiné prostředí založila jsem pelíšek nový a cestovali jsme poze s přepravkou. Změnu klece také zvládnou na chatě se jim pravděpodobně budete více věnovat a tak bude klec jen formalitou.