od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Únor v roce 2017
 • Zobrazuji 3 zaznamu.
 • 1.2.2017 15:29Lucies
  Super :) Hlavně pozor na škvíry, kam by mohl zalézt a hlavně na el. kabely - i za nábytkem :)
  - - - - -
  A pochlub se fotkama prcka :)
  2.2.2017 19:54Mila
  Ahoj Lucies, stále nevim jak se sem davaj fotky. Za nabytek vleze, ale nalakam ho na pamlsek. tim jak jsem ho pustila ven, si zacal zase dovolovat. nenapadne ke mne prijde a kousne me. Jinak klec jsem mela puvodne na komode. Oak jsem ji dala na zem aby se vracel do klece a prijde mi, ze se zas boji. Asi mu vadi když jdu kolem a jsem vysoko. Mozna dam klec zpet na komodu a zachudek mu dam holt na zem. (poustim ho zatím vyjimecne.) Kabely nezere. je spis na mekky. Uvidi deku a uz ji cupuje. Kabel je pro nej pase.
  11.2.2017 14:57Lucies
  Milo, po přihlášení máš vedle přezdívky tlačítko alba, tak přes to si vlož fotky. Když sjedeš dolů na této stránce, tak jsou tam alba uživatelů a můžeš mrknout na fotky ostatních. Když si založíš album, tak napiš klidně do diskuze, že jsi tam dala fotky, ať o nich víme a pokocháme se :)

  Jestli se bojí té klece, tak mu dej na zem třeba jen domeček, který má i dno a můžeš ho pak v tom přenést do té klece, nebo nějakou přepravku, jde o to, aby se měl kam vrátit, takovou tu svou jistotu, ale zároveň, aby nevyskočil, když ho budeš přenášet do klece. Nevím, jestli se bojí toho, že jsi vysoko, nebo toho, že ho tam zavřeš.

  Tu deku cupuje, protože z ní chce dělat hnízdo. Já to řešila tím, že jsem jim dávala papírový ručníky, který si odnášeli do klece. Je to docela sranda je při tom sledovat. Natrhej jednotlivé útržky, trochu pomuchlej a dej mu je do klece. Můžeš mu je zkusit dát takto i mimo klec a nechat o, ať si je tam odnáší, ale taky se může stát že se rozhodne si zbudovat pelíšek mimo klec. Takto jsem měla jeden obrovský pelech za TV stolkem :D Včetně zásob žrádla...