od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Leden v roce 2019
 • Zobrazuji 12 zaznamu.
 • 11.1.2019 12:46zásuvka
  tady nikdo nemá psouna
  první příspěvěk
  14.1.2019 19:13monika
  Psounů je tu spousta, viz archiv příspěvků, víc lidi dnes diskutují na FB...
  16.1.2019 16:34Anonym
  No,jo já zapomněla
  Ach,ten Facebook
  😀😀😀
  17.1.2019 18:33Silva
  Jo jo psounů zatím dost. Konvrzace je, ale čilejší na FB. Pokud však hledáte informace tak jich je hromada v záhlaví.
  20.1.2019 18:48ivana
  Ahoj vím že jsem chodí málo lidí. ale přeci se zeptám. Moje Viki má nemocné játra sice se snaží, žere s chutí , ale neví jak dlouho tu bude pořád spí chvilku se proběhne a zase zaleze. Přeci jenom ta druhá Sára je na běhání sama. tak si říkám, že bych měla koupit ještě jednoho psouníka. Nevíte o někom? Ja Fb nepoužívám díky.
  23.1.2019 07:15Anonym
  Bohužel nic mě nenapadá, a byla jsi s Viky u zvěrolékaře,co ti řekl?😢😢
  24.1.2019 21:56Silva
  Ivano - Kde sehnat psouna neporadím, je to problém. Mohu aleporadit jak na ty játra. Z vlasní zkušenosti mohu doporučit Imunoglukan a B komplex kapky a vitamín C v kapkách. Imunoglukan povzbudí imunitu koupíš jej v lékárně. Kapičky tam koupíš také. Smíchám 1ml Imunoglukanu 8 kapek B (povzbudí chuť k jídlu) a 4 kapky C taky na imunitu. Podávám injekční stříkačkou případně i s trochou vody rozdělno na 2 dávky. Druhá dávka musí zůstat v chladničce. S játry bojujeme dlouho cca 3 roky a toto může hodně pomoct. Také není od věci přikrmovat speciálními kašemi např emeraid + rodicare instant a několk dalších možností. Když zlobí játra organismus odmítá přijímat potravu. Nevím zda chodíte někam na veterinu.
  - - - - -
  IVANO JSEM OCHOTNÁ PORADIT S PRODLOUŽENÍM ŽIVOTA
  27.1.2019 14:49Ivana
  Silvo- Díky za radu psala jsi už minule tak jsem si vše koupila a dávám jí to. MOC JÍ TO NECHUTNÁ. Pokaždé si jde utřít čumák do prostěradla nebo do písku a vůbec se na mě zlobivě kouká ,ale jde to. Ještě pořád chodí sama žrát jen nějaké dobroty jako oříšek nebo jablko co měla ráda a mohla se potom utlouci už nechce. No a zase jde spát. přesto se chodí pomazlit K vet. jezdím do Hradce K. Na ultra zvuku našly nějaké nádorové výrůstky na játrech . No ale neví zda to bude určitě příčina hubnutí a únavy. Krevní testy se nám nepodařlo odebrat.Ale jeden nápad zkouším bylinky. přidávám jí drcený ostropestřec mariánský ,který by měl obnovovat buňky v játrech .no uvidím.
  27.1.2019 20:31Nazgul
  Krevní testy se nepodařilo odebrat? Cože? Jel bych ke schopnému lékaři.
  28.1.2019 21:54silva
  Ivana - Je vidět, že váš veterinář si neví rady. Může víc uškodit než pomoct. To, že nenabere krev je toho dalším důkazem. Osobně bych si nedovolila dávat ani bylinky na játra bez předchozí konzultace u specialisty. Mnoho léků jakmile se nasadí může po jejich vysazení znamenat konec. Hubnutí bývá často způsobeno uhnilými zadními zuby. Dělali RTG zubů? Zvažte návštěvu u Pokorného dřív než bude už pozdě.
  .
  29.1.2019 17:59Ivana
  Neodsuzovala bych to tak rychle . Viki byla dost ve stresu a tak hubená že nabrala malou dávku a nechtěly jsme jí více vystresovat jak se bála. Mimo to před několika lety mě pomohla se Sárou vykloubila si nohu a dala jí do pořádku . Sára běhá zase dobře. S Viki mě pomohla i dříve totéž s Bublinkou. Ta však měla nádor na střevech , při operaci udělala co šlo nejlépe Myslím ,že ten nádor měla už u předchozího majitele a měla jsem jí krátce. Ještě zvážím znova vet
  30.1.2019 19:28Silva
  Ivana - odsuzovat nemusíte. Jen vám přeji, aby jste si jednou nemusela říkat KDYBYCH jednala jinak mohlo to jinak dopadnout. Já věřila jednomu supr veterináři. Dnes se s proviněním koukám na hrob Bobinky, která zaplatila životem za doktorovu neznalost a léčbu pokus omyl. K Pokornému jsme se dostaly už pozdě. Kéž bych o něm věděla dřív.