od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Červenec v roce 2019
 • Zobrazuji 7 zaznamu.
 • 9.7.2019 18:02Ivana
  Ahoj všichni psouňáci co jste na dovolených prázdninách. Užíváme si prázdniny na chalupě, Psouni se mají dobře ,celý den lítají do baráku a na trávu a jsou pohodě. Padne šestá a sedmá večer a zalezou do pelech ani se nehnou jak jsou unavení. No lepší než v bytě. Ta Viki je docela ráda venku
  sama přiběhne kdy chce a pase se. To u ní není zvykem ,ale co jsem jí vykrmila zase shodila takže je kostlivec. Více pospává ,prý to bude takhle pořád . Ty játra to dělají. Sára je dobrá kosí mě kytky v zahrádce a nějaká ta díra ta je ve svém živlu. Tak snad se mají vaši mazlíci tady dobře.
  10.7.2019 07:28Nazgul
  Co má Viki s játry? Já teď řeším nějaký nádor na játrech u Zora.
  10.7.2019 13:56Ivana
  Nazgul -už o minulého roku mě hubne a pospává má málo energie. Podle rtg má nepravidelný tvar na játrech. Operaci vet. vyloučila u tak malého zvířete . Minulý týden jsem mluvila s vet. že chvili přibere na váze a pak zase zhubne. Je to prý od těch jater. No ,ale když si odpočine je jako rybička. Jí dost a dávám ji vit B C ,glukany a hlavně ostropestřec marianský,ten regeneruje buňky v játrech - tak na špičku lžičky drcený. Je vidět že jí to pomáhá a vet . říkala že je to dobré. Tak ať se daří já doufám ,že s námi Viki bude ještě nějakou dobu.
  12.7.2019 18:32Silva
  Ivana - dost se mi osvědčil ALAVIS™ CanabiFlex CBD 30 tbl. dávám drcený každý den. 1/2 tablety na cca 1 týden.
  Lili drží váhu i trochu přibrala. Stále přikrmuji kaší tu míchám z 5 druhů. Bohužel bílý Emeraid již musím kupovat přes veterinu, ale mám supr doktora jen 45 km daleko a ten jí kupuje kvůli nám.
  - - - - -
  Ten canabiflex dávám kvůli tomu jak je hubnená. Stále je hodně aktivní je na ní však vidět, hlavně po ránu jak jí vše bolí. Maká i když jí je zle.
  13.7.2019 19:30Nazgul
  Zororovi už bylo devět, vždycky býval obr, ale teď je hodně hubený. Prý má nějaké nádory na játrech, léčit se to nedá. Lietavcová mu předepsala Rodicare hepato, dáváme každý den. Snad ještě nějakou dobu vydrží.
  14.7.2019 18:56Ivana
  Tak to na tom budeme stejně. Viki byla větší než Sára a teď si to vyměnily. Ale ty bylinky pomáhají a ten Alavis na klouby taky zkusím.
  20.7.2019 07:42Silva
  Pokud jsou hubení stojí za to přikrmovat kašemi. Kombinuji jich několik, ale základ je Emeraid. Je pouze u veterináře. Moc jim chutná a fakt má dobré výsledky.