Jája z morčat, uživatelka má ještě jedno album« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Jak má akvárko vypadat

Hodnocení 5 / 5 (8 hlasů)
Orientuju se především na živorodky - paví oka a platy, ale mám i pancéříčky a krunýřovce. Jde mi hlavě o to, aby se obyvatelé mého akvária měli dobře, aby akvárium pěkně vypadalo a aby šlapalo jako hodinky, což se mi daří. Jen v dobře fungujícím akváriu se jeho obyvatelům dobře žije.

Dala jsem si práci a věnovala spoustu času na to, abych si prohlédla všechna alba uživatelů. Je mi hodně smutno z toho, co naprostá většina zdejších uživatelů prezentuje ve svých albech. To mě také přimělo k tomu, abych se zaregistrovala a ukázala jak vypadá mé akvárium. Možná se z toho mnozí poučí, protože v naprosté většině alb je vidět neutěšený stav a nevhodné podmínky. Věřím, že vám jde o to, aby zvířátka u vás nestrádala. Zajistěte jim proto správné podmínky ke spokojenému životu, nenechte je živořit a trápit. Mělo by být povinností vůči živým tvorům, aby jejich majitel, než si je pořídí, načerpal veškeré informace o jejich chovu a zajistil jim odpovídající místo k životu. Nejsou to "jen" ryby, jsou to živí tvorové a zaslouží si, aby s nimi tak bylo i nakládáno. Čtěte, čtěte, čtěte, na internetu je informací nekonečné množství. Za nejlepší web ohledně rybiček považuju http://rybicky.net/.

Na prezentaci mého akvária se můžete podívat zde: http://rybicky.net/nadrze/18227
Je tam více kvalitnějších fotek a dalších informací.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty