od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Červenec v roce 2004
 • Zobrazuji 8 zaznamu.
 • 5.7.2004 13:26sestra od Ušatýho
  Karásek už to má za sebou. Teď je chudák v mrazáku a čeká, až ho donesu k nám na katedru zoologie, ať mi alespoň posmrtně zjistí, co to bylo za nemoc.
  10.7.2004 17:09Marcela
  Udělala jsem album fotek z dovolené, postupně budu přidávat, máme jich asi 500. https://www.kralici.cz/ryby/alba.asp?a=12
  - - - - -
  Odpověď na případné dotazy - foceno v Sharm El Sheikhu v Egyptě Olympusem C-150 s podvodním krytem za 600 Kč. :-)
  18.7.2004 10:14Míša
  Ahoj, máme problém s mizením ryb z akvária. Pozorovali jsme u jedné neonky, že není úplně v pořádku, plavala trochu nakřivo. Jednoho rána tato neonka z akvária zmizela. Mysleli jsme, že umřela, tak jsme "prohledali" celé akvárko - kořeny apod., nikde jsme ji nenašli. Později jsme si všimli, že "zmizela" jedna parmička pětipruhá. Taktéž po ní nebylo nalezeno nic. Vyskočit nemohly, máme kryt. Netušíte někdo, jak se to může stát?
  - - - - -
  Žádný "predátor" v akvárku není, obsah akvária viz. bublina u přezdívky
  18.7.2004 18:48jelyfish
  míša: slint :-)
  21.7.2004 20:58Petra
  Marcela:
  Tak to je tedy nádhera! Začínám uvažovat o exotické dovolené a podvodním krytu ;-)

  Míša:
  Často malé rybky, které uhynou, prostě k nalezení nejsou. Může je zlikvidovat smečka šneků, nějaká větší ryba nebo je už mrtvé sežerou ostatní bývalé kolegyně. Zaživa je takhle většinou uloví například peřovci, jejich kombinace s neonkami je pro neonky většinou vražedná, protože peřovec je noční ryba a spící neonky si jednoduše "posbírá". Ale toho tam nemáš,tak připadá v úvahu snad jedině pancéřníček, ale ten by musel být fakt obrovský, normálně mi rybky nikdy nelovili. Takže spíš bych to svedla na úhyn a následnou rychlou likvidaci zdravotní policií. Buď ráda, akvárko ti funguje v podstatě dobře :-)
  21.7.2004 22:32Marcela
  Pár fotek jsem přidala: https://www.kralici.cz/ryby/alba.asp?a=12
  - - - - -
  Petra: Vřele doporučuji!!! :-) Jsme doma 14 dní a pořád fňukám, že bych se vrátila!
  29.7.2004 09:41Mrcik
  Mám cihlidu papopoščí a když sežere nějakou vločku (krmení) tak jí vypadne žábrama, je to normální?? Nevipadá nijak blbě je normálně vybarvená ani není hubená.
  30.7.2004 23:12Petra
  Mrcik:
  Občas jsem si něčeho podobného všimla u normálních zdravých ryb. Například hrotočelci, když se krmili nitěnkami, tak jim ty kroutící se chumáče lezly žábrama ven. Pkud je ta tvoje ryba jinak zdravá, tak bych si z toho hlavu nedělala. Pokud ti nepřijde zdravá, může to být nějakou abnormalitou, nemocí nebo defektem, který se projevuje i tím, co sleduješ, ale s tím nemám bohužel žádné zkušenosti :-(.