od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Červen v roce 2008
 • Zobrazuji 5 zaznamu.
 • 2.6.2008 15:15flominka
  Taky jedna praštěná otázka, ale dost zajímavá. Mám několik závojnatek, rybičky mám už od dětství a ještě se mi nestalo že by nějaká: několikrát během dne byla břichem nahoru, přičemž normálně dýchá, zprvu jsem ji chtěla vyhodit, ale pokaždé, když se na ně začnu dívat, tak začne normálně plavat a při krmení je také normální. Přijde mi, že má něco nafouklého v břiše a to ji takhle otáčí. Už takhle žije asi 4 měsíce. Nevíte čím by to mohlo být?
  4.6.2008 09:05borrasca
  Já tedy nejsem zkušený chovatel, ale čtu teďka články o závojnatkách a tak mě napadlo zda to nemůže být defekt plynového měchýře, někdo píše, že je to prodělaný zánět plynového měchýře. Jednou jsem v dokumentu viděla jak pani měla hrozně starou závojnatku, která už plavala jen bříškem nahoru a hrozně jí to vyčerpávalo, jinak byla zdravá, tak jí pani pomocí popruhu a drátku na konci s polystyrenem udělala zařízení, se kterým rybička žila dál a mohla normálně plavat:)
  15.6.2008 10:33Luisy
  Chtěla bych se zeptat, pozná se u ryby jestli je to holka nebo kluk?
  20.6.2008 00:09Tereza P.
  AHoj, chtěla bych se zeptat jaký rybičky bych si měla pořídit k pavím očkám? Objednala jsem si 112l akvárko, ale nechci,aby byly potravou, pro nově příchozí:-) Jestli někdo poradí, budu ráda. Díky.
  29.6.2008 14:09Lucik
  mam bettu bojovnici !!! poslední 3 dny jenom polehává na kamínkách !!! nevím co dělat kdyžtak mi napište na luca.krizkova@seznam.cz !!!!!!!!!!! děkuji !'!!!!!!!!!!!!!!