od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Únor v roce 2018
 • Zobrazuji 2 zaznamu.
 • 10.2.2018 12:35Anonym
  Dobry den jdu si semka pro radu, mame move akvarium 18l byl to darek
  K narozeninam pro meho 2 leteho syna. A I kdyz jsme
  Se snazili delat vsecko mozna od vymeny 1/3 vody po vycisteni filtru
  Tak ho mame porad zakalene 😔 Cetli jsme ze rybicky
  Muzou byt ve stresu. Co se da delat aby se rybky nestresovali
  A voda byla cistounka? Podotykam mame je 5 dni. Predem dekuji za tady.
  22.2.2018 20:23Jája z morčat
  Bylo by dobré vidět fotku - víc toho řekne, než sáhodlouhý popis. Fotku mi můžeš poslat na e-mail janaparoubkova@seznam.cz
  Popiš přesně od začátku: kolikátého bylo AQ založeno, rostliny, kolik jak hustě je osázeno dno, jak probíhá údržba a jak často (popis údržby prosím hodně podrobně), jakým stylem čistíš filtr, kdy do AQ přišly ryby (Je to těch pět dní, rozumím tomu dobře?), jaký je počet ryb a jaké druhy.

  Jinak zatím ti můžu napsat, že AQ, které má pouhých 18 l pro ryby vhodné není. Je příliš malé na to, aby tam ryby mohly dobře žít. Být tebou porozhlédnu se spíš po krevetkách, ale až tehdy, když bude AQ alespoň trochu zaběhlé a bude hodně zarostlé. Obecně platí, že do nově založeného AQ se ryby dávají, až když funguje, což je minimálně měsíc, lépe 6 týdnů, neboť v nově založeném AQ probíhají chemické pochody, které mohou ryby otrávit - to jsou ty výměny vody (ale časté), aby se jedovaté látky zředily. Ten zákal mohou být nálevníci, což u nově založeného AQ může být. Až mi napíšeš další podrobnosti a pošleš nerozmazanou fotku, napíšu ti víc.