Ahoj Kamarádi ! ! 

Tak abychom se představili . Jsme dva nerozluční kamarádi, kteří se narodili okolo 25. března 2006. Seznámili jsme se v Plzeňském zverimexu, odkud si nás odnesli naši človíčkové 13.května 2006 do rodinného domku se zahradou.

Ze začátku jsme netušili, co nás čeká a kam se dostaneme, ale teď už víme, že jsme v dobrých rukách. Bylo nám dopřáno dvou dobrých kamarádů, kteří nás mají moc rádi. 

V domě se nám dostává soukromí formou útulného modrého příbytku, kde spolu žijeme. Většinou se proháníme a dovádíme po obývacím pokoji a chodbě , kde si dokážeme hrát strašně dlouho. Také žijeme pod jednou střechou ještě se dvěma dospěláky, kteří nás mají rovněž rádi, ale už hůře snášejí naše vylomeniny

Nejdřív se tedy představím já. Jmenuji se Vendulka, ale spíše všichni používají zkratku Vendy. Jsem bílá hermelínka s červenýma očima. Ve zverimexu si mě vybral můj nejlepší kamarád Míša. Oproti mému spolubydlícímu jsem klidná a vyrovnaná holčina , viď Ferdo?

No jó!! 13.5.2006 jsem byl pojmenován Ferda, chápete to? Ale už si zvykám a celkem se mi to i líbí. Mám svoji oblíbenou paničku, u které se cítím v bezpečí. Po příchodu ze zverimexu, kde jsem se cítil zle, jsem se moc bál, ale nakonec všichni zjistili, že jsem ve skutečnosti strašné hravé číslo. 

Naši človíčci mají ještě jednu kamarádku, ale s ní my se bavit nesmíme. Jmenuje se Alma a nechápe, že jí nechceme přebrat ani dům, ani zahradu, ani lásku její rodiny. Je to sice prý hodná holka, ale my si na ni musíme dávat pozor a kdyby se k nám dostala tak rychle zalézt do domku .

Jinak doufáme a věříme, že budeme mít hezkej život společně s ostatními členy rodiny. Tak nám držtě palečky. 

 

S pozdravem Vendulka a Ferda.