od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Listopad v roce 2004
 • Zobrazuji 10 zaznamu.
 • 1.11.2004 08:58Tabi
  Anajka
  no nevím, asi to bude chtít ještě něco jiného, protože se mi teď voda kalí ukrutně rychle :o(, ona je ze spod tvarovaná a možná se tam drží sarajt, bude to chtít spíš stoleček, aby tam ta voda nikde nestála, ale holky jsou spokojené, jak říkáš skrýš i odpočívadlo .o)
  3.11.2004 12:59Anajka
  Tabi: a máš ve vodě nějaký filtr nebo vzduchování? Mě se nedávno rozbilo vzduchování (mimochodem Prcek ho miluje, nechá se bublinkama nadnášet až na hladinu a pak plave zpět ;) ) a voda se mi během pár dní hrozně zakalila .. I když tam mám docela výkonný filtr. Kytkám se to asi sice líbí jako hnojivo, ovšem zelené akvárko není zrovna nejhezčí ;)
  5.11.2004 08:07Tabi
  Anajka
  filtr mám na to akvárko myslím výkonný ( a ještě jsem přidala původní, co taky stačil) , ale bublinky tam nemám :o( zkusíme .o) díky
  - - - - -
  p.s. včera mi to nechtělo sežrat - dala jsem druhý filtr pod tu stoličku, je to lepší, ale není to ono :o(
  - - - - -
  tak voda je lepší, snad bude stačit ten druhý filtr pod stoličkou .o)
  a bublinky taky zařídíme :o)))
  9.11.2004 23:26Tomas
  Ahoj lidičky, mám doma dvě želvy mapové a dvě želvy nádherné. Choval jsem je asi rok odděleně, ale teď se mi naskytla příležitost mít je pospolu ve 300l akváriu, "akvateráriu" myslíte, že až jim bude víc jak dva roky, tak se ještě pořád budou snášet. Zatím jsou v naprosté pohodě a myslím, že se jim to i více líbí. Co myslíte, půjde to???

  A ještě jeden dotaz, jedna z želv nádherných "Poldina" má na karapaxu, "zdá se mi" o jeden díl víc, je to nějak naškodu??? Esteticky jistě, ale jestli jí osobně to nějak vadí a překáží???

  Díky moc.
  10.11.2004 06:51peter
  Tomas) ten jeden diel navyše jej isto nevadí a ak su tie korytnačky rovnako velke neni problem horšie by to mohlo byť ak by bol medzi nimi podstatný velkostný rozdiel
  10.11.2004 11:50Anajka
  Tabi: mám pro Prcka takový placatý kámen, do kterého se navádí vzduch, ten fakt miluje, dělá si "bublinkovou koupel" ;) Jde sehnat za pár korun ve zverákách, vede od něj hadička na ten vzduch.

  Už se vám želvy zazimovávají? Prcek odmítá jídlo ale pořád je vylezená nad vodou a když svítí sluníčko, tak se tam vyhřívá ...

  Tomáš: to je fajn, že se ti želvičky snášejí v pohodě, já bych ráda Prckovi pořídila kamarádku a právě mám strach, jestli ji Prcek nebude šikanovat ;) Přeci jen už 9 let má akvárko jen pro sebe ..
  10.11.2004 16:20Tomas
  Děkuji Peter..... To jsem rád, rozdíl mezi nimi není, mají všichni "karapax" tak kolem 9cm+-cm. Jen uvidím, jestli až budou mít kolem 13-15cm, tak jestli jim to přeci jen nebude malé. Zatím si myslím, že jim nic nechybí. Mají to 120cm na 50cm. A musím se pochlubit, že jsem jim to udělal podle mých představ a jim to taky jistě vyhovuje víc, než v bývalém domečku. A mohu je mít krásně vedle akvária pro rybičky. A i jako kus přírody v nábytku a pokoji. Hezký den.....
  11.11.2004 07:05Peter
  Tomas) uverejni nejake foto tej nadhery čo si stvoril...radi sa pozrieme
  19.11.2004 18:41Akla
  od Alka
  Ahoj, suchozemský vetřelec Getty vám moc děkuje za všechny rady ohledně stravy a očí. Už je zcela zdráva a má se neuvěřitelně k světu. Dělá mi velkou radost. Už nebudu narušovat vaše vodní společenství. Mějte se dobře (vy i vaše želvy)!
  22.11.2004 05:57Peter
  ale ved suchozemske tu vobec nerušia naše spoločenstvo...ved aj ony su pekrasne